Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Különleges férfinak ajándék?...

Imrei Claudia Lívia kérdése:

Különleges férfinak ajándék? (Könyv)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy számomra kedves, különleges férfinak szeretnék könyvet vásárolni. 40.életévét töltötte most be, erős jellemű, karakán emberről beszélünk, tehát nagyon meg kell válogatni mit vesz neki az ember.

A mi kapcsolatunk elég egyedi de erős úgy mondom kötődünk egymáshoz. Én lassan elmegyek és a többi dolog mellé egy olyan könyvet is szeretnék neki adni amiből erőt meríthet ha gyenge, boldog lesz tőle ha szomorú, de legfőképp megmutatja neki hogy bizonyos emberek azért jönnek az életünkbe hogy tanítsanak valamit és minden út elválásokkal jár.


2017. dec. 15. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló korú hapsi vagyok én is, pár nő, lány vett nekem könyvet életem folyamán, nagyon kedves dolognak tartottam ezeket, de jobban meg kellett volna becsülnöm, mit akartak vele üzenni pl.

Velem az volt a baj, hogy sosem szoktam olvasni, valamiért kinézték ezt belőlem, alapvető bajom, hogy sokáig nem bírtam egy helyben megmaradni(sajnos ma már igen :( )

Ha tudod róla hogy szokott olvasni, és valamilyen jelentéssel bírhat a könyv, akkor szerintem jó ötlet.

2017. dec. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!