Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól, mert tisztelem a nőket...

Attól, mert tisztelem a nőket és emiatt cukinak neveznek, miért hiszik, hogy semmi erotikus vágyam nincs? Miért van, az, hogyha tisztelek valakit, akkor úgy érzem alapból friendzone-ba kerülök?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kívánom a nőket és ugyanúgy mindent meg tudnék nekik adni(sexuális értelemben is), mégsem kellek nekik. Miért lehet ez? Miért hiszik, mert cuki vagyok nem gondolok a sexre is?

2020. jan. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha cukinak hívnak az jót jelent, lehet náluk esélyed
2020. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
100%
Eskü add kölcsön ezt a skillt. Ha minimálisan is érdeklődő vagyok egyből arra a következtetésre jutnak hogy felakarom szedni őket / beléjük estem. Könyörgöm miért? XD
2020. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tiszteletet túlzásba viszed, ha úgy viszonyulsz hozzájuk mint régen a lovagok a királynőkhöz.
2020. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért neveznek cukinak, mert nem tudnak rád férfiként tekinteni. Cukiként inkább egy nyomorult kis állatka vagy számukra.
2020. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy előttem írják, cukik a kis vakarcs állatok szoktak.
2020. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

"Miért hiszik, mert cuki vagyok nem gondolok a sexre is?"

Nem hiszik azt, hogy nem gondolsz a szexre. Nem is érdekli őket, hogy gondolsz-e rá, mert ők rád nem tekintenek férfiként, ha cukinak tartanak.

2020. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Akkor kezdjük az elején. Nem tisztelni, hanem megdugni kell őket. Pont.


Én amikor 20-25 éves voltam pont olyan voltam, mint te, cuki, tiszteltem őket stb. Emberszámba sem vettek. Aztán tele lett velük a tököm, csak azokat tisztelem akik megérdemlik (és ilyen rohadt kevés van) és nem az igazit keresem, hanem a szexet. Azóta jóval sikeresebb vagyok náluk.

2020. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!