Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Friendzone-olhatok valakit...

Friendzone-olhatok valakit aki már friendzone-olt engem?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos illető azt mondja hogy nem friendzone-olhatom, mert ő már előtte azt tette velem. Igaza van?:ccc

2018. okt. 26. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Jézus... -.-
2018. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább nőjetek fel. Tipikus gyerekes vita, témától függetlenül pont olyan agyi szintű, mikor két óvodás vitatkozik egymásnak érvelve, hogy "az mind te vagy, és én mi vagyok?", vagy "buta vagy! te pedig kétszer butább! akkor te meg tízszer, erre a másik százat mond, utána az első ezret". Nagyjából ugyanilyen a ki bäszott ki kivel hamarabb féle versengés.


Az egész amúgy csak egy gyenge visszaszólás az egóját védve, mert így azt érzi hogy ő maradt fölényben.

2018. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Óvoda
2018. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem öleljétek meg egymást:DD Mint az ovisok, mikor a kisfiú, meghúzza a kislány haját, hogy az vegye már észre:DD

Ha ő ezt mondta neked, akkor tuti, hogy érzelmei vannak, mert ütni akart rajtad, hogy fájjon neked. És ha valaki ilyet akar, ott vannak érzelmek. Ha semmit nem jelentenél az illetőnek, akkor teljesen mindegy lett volna neki, hogy mit mondasz:D

2018. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, friendzone-olhatod. Ez annyit tesz, h kikerült a potenciális eseteid közül, és csak barátnak tekinted. Az nem függ a másiktól.

Normalis baratságban költsönösen friendzone-ban vannak a felek.

Nyugodtan csinalhatod.

2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szóval.... csak barátok lennétek?

Ez a friendzoneozás akkora baromság...

2018. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Valaki öljön meg pls.... :((
2018. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
Jesszusom, ez azért már túlzás és butaság is kissé,...
2018. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek nem volt komoly a kérdés, csak poénból "veszekedtünk" erről :DD
2018. okt. 26. 23:11
 10/10 he84 ***** válasza:
Poénból nem kéne kérdezni és terhelni az oldalt. Így nem csoda, ha egyes felhasználók egyre több dolgot kamunak hisznek.
2018. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!