Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá? 🙂

Hogyan írjak rá? 🙂

Figyelt kérdés

Van egy az srác akivel neten jó haverok lettünk

majdnem napi szinten beszélünk egy-két nap néha kiszokott maradni..

De most több nap is eltelt ő sem írt és én sem, egyébként ehhez kapcsolódóan plusz arra is kíváncsi lennék hogy elveszíthetek szerintetek egy barátot az miatt hogy általában ő "keres" persze én is de többnyire megvárom őt

-vannak kik szerint baromság de nem tudom miért úgy vagyok vele normálisabb ha a fiú ír először, lehet ez is csak az én önbizalomhiányom miatt van na de mindegy

Az lenne a lényeg hogy ma már szeretnék még is csak ráírni és a sima köszönés, mizu mellé azt is bedobnám hogy már hiányzik mármint a beszélgetést vele az utóbbi még bele fér vagy nem?

- igazából mindig mondogatjuk egymásnak bármikor,bármit írhatsz és mindenben segítjük egymást épp szükségem lenne rá még sem volt bátorságom eddig de most már mindenképp megteszem a beszélgetés kezdetét..

Viszont a KÉRDÉS azt hogyan kezdjem ???


Tudom rettentően bonyolítom a dolgokat😅Viszont örülnék és megköszönném ha valaki tudna segíteni válaszával🙂🙂



2020. jan. 31. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
írd azt hogy mizu spanom
2020. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D

Ez már több mint haverság, ha lány vagy akkor módszeresen el vagy csábítva.

Kb a csajozási kézikönyvben leírtak alapján.

Ne írj rá, hívd fel, vagy küldj egy képet magadról!

2020. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Netes barátságok futamidejét kb 2 évre saccolnám, hacsak nincs valami ami szorosabbra húzza a kapcsolatot. Pl pékséged, és ő rendszersen vásárol tőled. (mondtam valamit)

Egyébként én ezt a ráírást nem görcsölöm túl, nőként én szoktam ráírni többször az ellenkező nemre, aki valóban barátod, annak nem lesz probléma, akit ez esetleg megijeszt, annak pedig lehet jobb is ;)

A hiányzol részt hagyd! Barátkozol vele, nem több, ne zavard össze. Egyébként írod, hogy inkább ő keres, így egyáltalán nem vész ha most ráírsz. Küldj egy fotót az elmúlt napok történéseivel, írni se kell hozzá, majd ő megteszi.

2020. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te azert tobbet erzel iranta, nem?;) nekem nem ugy tunik ebbol az irasbol, mintha csak sima haverkent tekintenel ra.


En valami olyat irnek a helyedben, hogy: Szia, hogy vagy? Nagyon eltuntel :) vartam mar, hogy irj...



F/24

2020. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nehogy azt írd amit a 4-es mondott!

Ha többet is akarsz kérdező akkor se írj ilyet, hogy hiányzol stb, ez inkább ijesztően fog hatni. Hány évesek vagytok mennyit és milyen apropóból találkoztok?

2020. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs 5-os, de hol irtam en azt, hogy irja azt, h hianyzik. Vedd fel a szemuveged es ne okoskodj.
2020. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani, nagyon túlkombinálod. Egy "Szia, mi újság, rég beszéltünk, már hiányoztál. Mesélj, mit csináltál a napokban?" tökéletesen megfelel. Egyébként kezdj el a kölcsönösségre figyelni, mert ha mindig megvárod, hogy ő írjon, akkor joggal hiheti azt, hogy nem érdekel téged a társasága, hiszen alig kezdeményezel.
2020. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"szia".

Ennyi.

2020. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Küldj neki pucér képet oszt ennyi.
2020. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
(Csak szerintem aranyos a kérdező?😅 Én nekem is voltak ilyen lányok neten hogy 99%-ban legalább én írtam először xd. Vagy inkább minden nap. De aztán ráun az ember egy idő után hogy"mindig én írok neki", ő meg soha se ugye. Xd. Az kicsit elgondolkodtató... Bár utána fordult a kocka szó szerint.kb Soha se írtam már én elsőnek xd. Szóval írj neki te is nyugodtan, ne várd meg mindig hogy ő keressen.:) Így legalább látja hogy kölcsönös az érdeklődés. Nem pedig egyirányú! Már gondolom ráírtál:) Szóval a kérdésre nem is válaszolok, csak itt hagyom ezt az apró megjegyzést zárójelben!😁)
2020. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!