Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak, vagy ne? Lassan 5...

Írjak, vagy ne? Lassan 5 hónapja, h elfelejtettem válaszolni egy kedves e-mailre, most az illető egy ismerősön keresztül üdvözletét küldte nekem. Írjak, vagy már hagyjam?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, akarsz ezzel az emberrel beszélgetni a jövőben, vagy nem? Ha nem, akkor felesleges, de ha igen, én írnék, miért ne.
2019. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél, akkor írjál. Nyugodtan írd meg neki, hogy elfelejtettél a korábbi levelére válaszolni. Előfordul az ilyen.
2019. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Jaaaj ezt én is úgy utálom. X ideig elfelejtek válaszolni az illetőnek, utána meg már egyszerűen azért nem írok neki, mert ciki hogy mennyi ideig nem válaszoltam, és csak egyre cikibb lesz. :D

How to lose friends.

2019. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

miért ne írnál vazze? mit szrkodsz?

hogy húúúúdecikiiiinemírtamvisszanekiiii óvodás dolog, ha ennyire képtelen vagy és ennyi fóbiád leng körül


ha meg nem akarsz vele dumálni, legfeljebb megmondod neki majd ha olyan, vagy valami

2019. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan minta kedvesség alarc möge rejtözve de nyomulna.

Csak mert en pont igy jartam.

Eleinte natur kedvesek voltak aztan kiderült mi van a kedvesseg hattereben.

2019. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
előző: erre nem is gondoltam...érdekes,de ez az illető külföldön él és foglalt is...
2019. szept. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!