Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék Barátot keresni...

Hol tudnék Barátot keresni magamnak?

Figyelt kérdés
Sajnos meleg vagyok, de nem partnert keresek, sem szexet, csak ismerkednék Emberrel, akivel megoszthatnám a gondolataimat. Társkeresőn színvonaltalan, vagy kamusok vannak csak. Nagyon rossz így. Merre tovább?

2020. febr. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizony már nem fiatal és erősen vidéki is. Csak, hogy még nehezebb legyen az élet.
2020. febr. 1. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék barátkozni amenyiben rám ír valaki.
2020. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén vidéki és szintén nem fiatal vagyok.
2020. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bárhol. Az igazi barátnak mindent el lehet mondani attól függetlenül hogy meleg vagy hetero. Gondolom vannak barátaid ha már nem vagy fiatal, ideje színt vallani előttük.

Ha új barátokat keresel akkor meg ne szexualitás alapján keresd mert csalódni fogsz. Közös érdeklődés hobbi munka ilyen körökben talál az ember barátokra szerintem. Persze amúgy a legjobb őszintének lenni az egész melegségről de el tudom képzelni hogy nem egyszerű. De van pár meleg ismerősöm akik baráti körben vállalják, van aki munkahelyen is, sokkal könnyebb életük van mint akik titkolóznak.

2020. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!