Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok kijönni egy...

Miért nem tudok kijönni egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem volna lány barátokat, örültem volna olyan csajnak, akivel éjszakákon át tudunk hülyeségekről dumálni, közös programokat szervezni, megosztani egymással mindent, lelkizni, filozofálni, stb, de soha egy lány sem nyílt meg ennyire nekem és akikkel próbálkoztam, azokkal is csúnya vége lett... :(


Jelenleg két lány barátom van, de nem az igazi egyik sem. Az egyik magának való nagyon, túl zárkózott és hisztis, illetve messze is lakik. A másik meg fiatalabb nálam és elég gyerekes is. Felnőttebb témák szóba sem kerülnek, illetve nem is ér rá nagyon, mert mindig valami egyetemi szarságon vesz részt és ott bulizik.


A korábbi próbálkozásaimnak meg vagy hatalmas veszekedés lett a vége, vagy nem kerültek hozzám soha közel. Például volt egy barátnőm, aki a hátam mögött kavarta a szart, a másik mindig megszégyenített az akkori külsőm miatt, volt, aki az akkori páromra próbált rányomulni... Aztán egyetemen egy ideig jóban voltam lányokkal, ők folyamatosan garasoskodtak és azon ment a hiszti, hogy ki mennyit fizetett, meg mindketten a pasijukkal voltak elfoglalva és csak arról tudtunk beszélni... Később, mesterszakon megint megpróbáltam, nem akartam nyomulósnak meg ráakaszkodósnak tűnni, hát a két normálisabb lány azóta nem keresett engem többet. Jóban vagyunk, de van családjuk, van párjuk, korábbi jó barátnők, én meg kiestem. Aki maradt, az meg ugyanúgy csak hisztizni tudott. Vállaltam velük csoportos feladatot, ami nem sikerült, az rám lett kenve, hogy miattam nem, én voltam a szemét, csak azért, mert a munka miatt nem értem rá velük délután összeülni a projekten dolgozni, hanem csak a chatet figyeltem. Tudom, first world problems, de én már nem tudom, mit csináljak, nem értek a nőkhöz, nem tudok a kedvükre tenni, pedig én is az vagyok. :D


De vagy megsértődnek, vagy irigyek lesznek, vagy hisztisek, vagy szarnak rám és nem lesz belőle barátság. És ez eddig nem lett volna baj, mert a fiúkkal mindig is jól elszórakoztunk meg játszottunk, de egy párkapcsolatban meg nem érzem helyesnek más pasik nyakán lógni barátság címszó alatt, szóval teljesen magamra maradtam. :/


És visszagondolva, sosem ment nekem ez a lányokkal igazán. De már néha zavarban vagyok, hogy higy viszonyuljak hozzájuk, hogy ne legyen belőle baj. Nem tudom, mit cseszek el, szerintem az a baj, hogy fiúkkal lettem szocializálva, de ez a megállapítás önmagában nem segít a megoldáson.


2020. febr. 2. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm aranyos xD


Ha valódi lány barátot akarsz akkor valaki olyat kell találnod akinek van valami hobbija ami nem mindennapi vagy csak furcsa, hogy ennyire szereti, és úgy gondolod te is beletudsz mélyülni. Tehát azok a lányok akik kicsit furcsábbak jobban tudnak kötődni is a hozzájuk hasonlóakkal.


Hát 21/F ként ennyit tudnék tanácsolni. Keresd a furcsa lányokat xD

2020. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen aterzem a helyzeted! Komolyan. En is mindig vagytam egy ilyen baratnore, akivel majd rohogunk mindenen, meg idiota memeket kuldunk, meg elmegyunk moziba, vagy sleepovert tartunk stb. De valahogy sosem jott ossze. Valahogy en is mindig a fiukkal talaltam meg inkabb a kozos hangot. A lanyok mindig feltekenyek, irigyek, hisztisek vagy nem is tudom. Szamomra is kellemetlen lenne a parom mellett valami fiuval baratkozni ugy komolyabban (kozos program), ezert tok egyedul vagyok. Vagyis vannak barataim, de egyik sem egy fuu de kozeli.

Ha gondolod irj! (lecciii :D)

22 vagyok, Pesten elek.

2020. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!