Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak barátokat? Egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül érzem magam, mintha senkire sem számíthatnék.

Az iskolában csak az osztályban vannak "barátaim", inkább haverjaim. Az egyik baj az, hogy mindenki nagyképű és el van szállva magától, azt hiszik, hogy bárki lelki világába beletiporhatnak és bunkózhatnak. A másik, hogy teljesen különböznek tőlem. Én k-pop,ázsia rajongó vagyok,a környezetemben pedig senki sem az = nincsen témám az emberekkel. Míg mindenki az iskolában pletykál, hogy kinek ki tetszik, ki kivel veszett össze, ki milyen zenét adott ki, stb, én teljesen kimaradok mindenből, mert nem érdekel. Szóval nem tudok barátkozni az iskolában, mivel senkivel sincs közös témám. Ergo egész nap teljesen egyedül érzem magam, mindenkivel csak egy-két szót váltok. Az általános iskolai osztályomból senkivel sem tartom a kapcsolatot, senkivel sem találkozok. Nem keresnek, mindenkinek új baráti köre lett, mindenki teljesen megváltozott. Bátran ko merem jelenteni, hogy egyedül én maradtam a régi.


Interneten szoktam barátkozni. Tudni kell, hogy ott viszonylag "sok" barátom van. De ők sem igazán barátok, hanem inkább haverok. Az egészet úgy kell elképzelni, hogy lett egy csoportunk. Nagyon jól éreztük magunkat, hamar kis családias hangulat lett köztünk, nagyon elvoltunk egymással. Aztán természetesen mindenki szerzett magának még több internetes barátot, így mindenki kezdett eltávolodni egymástól = ismét nem számíthattam senkire, mindenki el volt/el van valaki mással.


Teljesen egyedül érzem magam, mintha semennyire sem számíthatnék senkire, mindenkinek csak egy probléma lennék.


Nagyon zűrös, szomorú gyerekkorom volt, kicsinek is rengeteget gondoltam az öngyilkosságra, próbálkozásaim is voltak. De a k-pop (nem hazudok) tartott/tart életben, hogy ne adjam fel. A csoport által úgy éreztem, hogy teljesen új ember lettem, egy teljesen új élettel, lehetőségekkel. De most, hogy mindenki szó szerint szarik a fejemre, visszajött a depresszióm, rengeteget sírok, elveszettnek és tanácstalannak érzem magam.


2020. febr. 2. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Teljesen kihasználtnak érzem magam. Tényleg senkire sem számíthatok. Ha tükörbe nézek, elkap a hányinger. Ha a felnőtt koromra gondolok, szó szerint belesajdul a szívem, nem tudom mit is akarok az élettől, mindig csak arra tudok gondolni, hogy nem akarom megélni a felnőtt korom.

Önbecsülésem, önbizalmam, motivációm nulla. Úgy érzem nincs miért élnem. Céljaim vannak, rengeteg, de egyszerűen nem hiszem el, hogy meg tudom csinálni.

2020. febr. 2. 19:27
 2/4 October15 ***** válasza:
KRE BTK / ELTE BTK Keleti nyelvek és kultúrák. :D Az egyik csaj effektíve cosplayben jött előadásra. XD [Legalábbis nagyon remélem hogy nem úgy néz ki minden nap. XD]
2020. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A K pop hogy a francba tartja benned az életet?

Az anime na az igen ott vannak érzelmek bőven.

Oké a k-pop is jó de ennyi :D ( személyes vélemény)

Sok mindent lehetne írni ide, de inkább csak annyit mondok, hogy ha rám írsz felveszlek facebookon aztán bármikor írhatsz bármivel kapcsolatban mindig ráérek és minden témában nyitott vagyok. Nincsenek barátaim de csak mert nincs rá igényem. De ettől még szívesen elvagyok jó emberekkel :P

21/F

2020. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is keresnek egy embert, akivel beszélgethetek.

Bar a K-Popot nem kedvelem, elfogadom ha valakinek tetszik, én metált hallgatok.

Sajnos a gyermekkorom nekem sem volt jó, sokszor gondoltam öngyilkosságra én is, de már jól vagyok.

Viszont magányos, ahogyan Te is, szerintem. Írj, ha gondolod... Szívesen beszelgetnek veled! 19/L

2020. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!