Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat, ha...

Hogy szerezzek barátokat, ha a munkahely kizárva?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemet nagyon szeretem, és mindenkivel jóban vagyok, de úgy félek, hogy ha felmondok, akkor nem fogom tartani senkivel se a kapcsolatot utána és magányos leszek. Melón kívül van egy legjobb barátnőm, akivel minden nap beszélünk, meg van egy legjobb fiúbarátom, akivel ritkábban, meg ritkábban is talizunk, de azért szeretem. De rajtuk és a munkatársaimon kívül haverjaim sincsenek.


Úgy néz ki, hogy idén fel fogok mondani, és átmegyek apám cégéhez, de ott az egyetlen közvetlen "munkatársam", illetve "főnököm" az apám lesz. Rajta kívül csak 40-50 éves férfiak dolgoznak a cégnél, akik az ő barátai, de én nem fogok találkozni velük sűrűn. Szóval az új munkatársak kizárva.


Hol és hogyan ismerkedjek, ha csak barátokat keresek, nem kapcsolatot?


21/L



2020. jan. 27. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
21 évesen neked ez kérdés? Csak a munkahelyeden lehetnek barátaid? Menj emeberek közé, kortársak közé. Mozi, színház, könyvtár, koncert.
2020. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? :) Ha nem titok, persze.
2020. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Amint látod, kérdés. Ha nem lenne, nem írtam volna ki. Járok emberek közé, csak introvertált vagyok némi szociális fóbiával, sajnos nem vagyok olyan közvetlen, hogy szinte bárhol bárkivel elkezdjek csak úgy beszélgetni.


#2: Budapesti vagyok.

2020. jan. 27. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez a titok nyitja. Beszélgetni kell emberekkel, akár neten, akár személyesen. Aztán majd kialakul magától.
2020. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom ezt a gyakorit,mindenre, hát menjééé közösségbe stb


Igen aki egy nagyon közvetlen,nyitott személyiség annak egyszerűbb a dolga,de nem feltétlen.


De pl én le nem mernék szólítani senkit sem.


Mozi??? oda az emberek 99% társasággal megy filmet nézni nem ismerkedni.

2020. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár itt is, de mondjuk ez nem egy társkereső vagy klasszikus ismerkedő hely. Sok srác alig várja hogy valaki beszéljen velük. Ha csak "az" jár a fejében akkor már tiltod is. Ha meg nem, akkor kifoghatod az aranyhalat is :) szerintem nem ciki ha a lány ír rá a fiúra, hogy szeretne dumálni


40/F

2020. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek ez nem mindenkinek egyszerű.
2020. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!