Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk barátnőnkkel? Nem...

Mit tegyünk barátnőnkkel? Nem szeretnénk, hogy elhagyjon "minket".

Figyelt kérdés
Egyetemen megismertük barátnőnket, aki kicsivel idősebb nálunk, másodéves, már nem az első egyeteme a mostani. Korábban már két szakon is volt, egyiket az első évben abba hagyta, a másikat elég sokáig vitte, de nem diplomázott le belőle. Jövő ősszel végezne a mostank egyetemmel, de fontolgatja, hogy már most itthagyja. Vizsgaidőszakban se ment el két vizsgára, meg le se adta, a kurzust se akarja felvenni, amivel nem kéne halasztania. Azt mondta beletörődött, hogy csúszik egy évet, de már megint azon van, hogy befejezi idő előtt. Mit tehetnénk vele? Győzködtük, hogy legalább a kurzust vegye fel, de makacskodik, én már rá bízom. Harmadik társunk is feladta már a győzködését.
2020. febr. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl soknak tartja a megtanulandó anyagrészt? Magától akarta volna eredetileg elvégezni - vagy a szülei erőltették?
2020. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanulni még megtanulná, a gyakorlati része akasztja ki leginkább, de egy másik ismerősöm azt mondta, hogy még ő is meg tudja csinálni ezeket, aki a kettessel is megelégszik... A szülei nem erőltetik, támogatják is, szerintünk ez itt a baj, mert ha nem támogatnák akkor neki is kéne dolgoznia egyetem mellett. Nem szeretnénk, ha ezt is abbahagyná, ha elkezdte akkor vigye végig, még ha tudjuk is, hogy megaláznak minket (hol nem...)
2020. febr. 14. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Megalázás?! Így már értem az ódzkodását a folytatástól.


Szerintem a telekommunikáció fénykorában tudtok távkapcsolatot is tartani! Ha Ő úgy érzi, hogy máshol jobban boldogulna, akkor el kell engedni!

2020. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!