Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit tegyünk barátnőnkkel? Nem szeretnénk, hogy elhagyjon "minket".

Egyetemen megismertük barátnőnket, aki kicsivel idősebb nálunk, másodéves, már nem az első egyeteme a mostani. Korábban már két szakon is volt, egyiket az első évben abba hagyta, a másikat elég sokáig vitte, de nem diplomázott le belőle. Jövő ősszel végezne a mostank egyetemmel, de fontolgatja, hogy már most itthagyja. Vizsgaidőszakban se ment el két vizsgára, meg le se adta, a kurzust se akarja felvenni, amivel nem kéne halasztania. Azt mondta beletörődött, hogy csúszik egy évet, de már megint azon van, hogy befejezi idő előtt. Mit tehetnénk vele? Győzködtük, hogy legalább a kurzust vegye fel, de makacskodik, én már rá bízom. Harmadik társunk is feladta már a győzködését.

febr. 14. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
Túl soknak tartja a megtanulandó anyagrészt? Magától akarta volna eredetileg elvégezni - vagy a szülei erőltették?

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 18:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tanulni még megtanulná, a gyakorlati része akasztja ki leginkább, de egy másik ismerősöm azt mondta, hogy még ő is meg tudja csinálni ezeket, aki a kettessel is megelégszik... A szülei nem erőltetik, támogatják is, szerintünk ez itt a baj, mert ha nem támogatnák akkor neki is kéne dolgoznia egyetem mellett. Nem szeretnénk, ha ezt is abbahagyná, ha elkezdte akkor vigye végig, még ha tudjuk is, hogy megaláznak minket (hol nem...)

# 2/3Időpont febr. 14. 22:27 Privát üzenet

Megalázás?! Így már értem az ódzkodását a folytatástól.

Szerintem a telekommunikáció fénykorában tudtok távkapcsolatot is tartani! Ha Ő úgy érzi, hogy máshol jobban boldogulna, akkor el kell engedni!

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 15. 08:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyünk szerelmi bánat esetén a barátnőnkkel?
Mi lehet a legjobb barátnőnkkel? Már aggódunk érte.
Hogyan tudnám megakadályozni a macskámat abban, hogy egy adott (körbehatárolt területet) elhagyjon?
Iskola területén lehet a barátnőnkkel csókolózni illetve ölelkezni? Mert a tanárok nagyon ellenzik hogy én ölelgetem a barátnőmet! Pedig nem is csinálunk semmi olyat! Lécci minél hamarabb írjatok!
Felpofoztam a barátnőmet de nem akarom hogy elhagyjon. Kapnék még 1 esélyt? Ha igen hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?
Mit csináljunk a barátnőnkkel? A szülei szőrnyűek! Hogy tudunk segíteni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!