Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék barátokat?...

Hol találhatnék barátokat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Barátkozni szeretnék így interneten, hol tehetem ezt meg? Ano talk nekem nem vált be :( Lányokkal, fiúkkal is szívesen csevegnék, lehetőleg ne legyenek nagyon komoly emberek, mert énsem vagyok az!

Badoo, Tinder meg ezek, pedig nemjöhetnek szóba, mert kapcsolatot nemszeretnék!



2020. febr. 24. 00:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Uppsz,a 2. mondat kicsit furán jött ki.. csevegnék után egyaránt* :) Amúgy főként 14-20 korosztály..

(18/F)

2020. febr. 24. 00:25
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
"lehetőleg ne legyenek nagyon komoly emberek, mert énsem vagyok az!" Jó de akkor most miről lehet beszélgetni? :D Mert a filmek meg a játékok témája csak rövid ideig kielégítő, egy barátságban azért ott a lelkizés...
2020. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Módosítom: nem vagyok oda azokért az emberekért, akik nagyon komolyan látják az egész életet, és fásultak.. Nem értik pl. a poénokat/utalásokat sem. Sajnos az utóbbi időben elég sok ilyen emberbe futottam bele (főként lányok), pedig szó nemvolt perverzkedésről! Szóval ha picit crazy az illető, az nembaj. Komoly is lehet felőlem, csak amellett legyen jó humorérzéke is, és tudjak vele jókat dumcsizni :) Talán érthető így XD
2020. febr. 24. 00:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Lelkizéssel nincs bajom, én magam is nagyon érzelmes vagyok alapvetően :)
2020. febr. 24. 00:53
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha van pár hobbi, bármilyen tevékenység, amelyek érdekelnek, azokkal kapcsolatban kereshetsz Fb csoportokat, fórumokat, bármit. Jó kiinduló alap ismerkedéshez a közös érdeklődés.
2020. febr. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Vagy akár itt is ez után a kérdés várhatod a tinilányok privát üzeneteit :D
2020. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
*ez után a kérdés után
2020. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
A lányok nem üzengetnek.
2020. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, a netes barátoktól nem kell sokat várni... az nekem írogató emberek mindig eltunnek rovid ido alatt. A leghosszabb egy srac volt, 3 honap, de amikor tenylegesen leesett neki, h nem kapcsolatot akarok, csak "netes baratsagot" akkor lelepett szo nelkul. Ilyen ez. :/


17/L

2020. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lakhelyet nem írtál :D
2020. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!