Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék olyan barátot,...

Hol találhatnék olyan barátot, barátokat, aki (k) eljön (nek) velem moziba?

Figyelt kérdés

27/F vagyok.

A barátaim többsége elment külföldre,vagy leköltözött vidékre, csak ritkán tudok találkozni velük.

Van egy lánybarátom itt Budapesten, de kiderült, h többet érez irántam, amit nem tudok viszonozni, így vele se lenne szerencsés.

Ettől függetlenül szívesen eljárnék moziba megnézni új filmeket,de egyedül nincs kedvem menni. Ez úgy jó flash, ha utána beülünk valahova kajálni/piálni és kiértékeljük a látottakat. Nincs ilyen oldal vagy valami, ahol mozinéző partnereket lehet keresni?

Max a társkeresők vannak, de én nem randizni akarok, inkább csak lazán filmet nézni mindenféle kötöttség nélkül. Jelenleg nem akarok párkapcsolatot.



2019. júl. 25. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedul mozi, nem palya? Aztan majd ugyis alakul..
2019. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2019. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátaim, de szívesen elkísérnélek moziba, csak nem pesti vagyok, hanem debreceni 😆

Egyébként szerintem is menj egyedül, vagy esetleg valamelyik munkatársaddal, unokatesóddal, tesóddal.

2019. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincsenek is manapság igazán jó értsd tartalmas filmek, mert mind a látványra, számítógépes trükkökre épül és mondanivalója csak annyi, hogy csihi-puhi és győz a jó a gonosz felett.


De szerintem biztos nem nehéz mozipartnert találni, mert nagyon rossz egyedül moziba menni és sokan vannak egyedül, akik nem akarnak dgni, csak tényleg megnézni és megbeszélni egy filmet.


Én egyszer voltam moziban egyedül, de akkor megfogadtam hogy soha többet - annyira szánalmasan szomorú képpel és magányosan ültem ott, hogy a mellettem ülő pár férfi tagja végül megkínált egy kis rágcsával is, na azon nagyon meghatódtam. De azért cikinek is éreztem, olyan szánalmasnak magam. Vajh mit gondolhatott magában. :D


Szerencsére azóta lett már olyan, aki elkísérjen, de azóta meg már alig van olyan film, amit szívesen megnéznék.


Legutoljára talán a Bohém rapszódia volt az, ami megérte.

2019. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Ilyen velem is volt kb pont ennyi idősen. Mivel elég sokat csajoztam de konkret nőm nem volt,egyszer belebotlottam egy hozzám hasonló szinte filmeszteta csajsziba. Kb 2 hetente atmentem megdugni meg elnentünk moziba amit utana akár órakon keresztül tudtam vele kibeszélni.

Amúgy a szitu valóban dilemma. Mert egyedül full cink,ennyi idősen haverokkal kb hírdető tabla hogy nem tudtam nőt összeszeszedni. Ugyanakkor meg ott a mozi élmény ami nem helyettesíthető a dvd vel vagy online filmnézéssel.

2019. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mikor indulunk? 70/f Közben/utána barátkozhatnánk is, de semmi b.z.lás
2019. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Torrente?
2019. júl. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!