Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódnom kellene miatta?

Aggódnom kellene miatta?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akit nagyon kedvelünk. Nem egy társaság központjaféle csaj, hanem kicsit magának való, de mégis bírja az osztály keménymagja. Kb fél éve viszont ráállt ezekre a becenevekre, amit nekem meg egy másik barátnőmnek szokott mondani, de csak úgy néha mint pl baba meg nyuszó, és nem tudom hogy aggódjak-e emiatt. Tudom hogy biszexuális, de sosem közeledett felénk így. Esetleg tetszhetünk neki?

Nagyon közvetlen csaj amúgy tehát simán megölel vagy azt mondja hogy szeret, szóval lehet emiatt is, nem tudom.



2020. febr. 25. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
szerintem inkább csak azért, mert ilyen a természete. de figyeld a viselkedését, mert sok apró jel árulkodhat arról, ha bejössz neki.
2020. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Az egyesnek igaza van. Rengeteg jelből ki tudod deríteni, hogyha bejössz valakinek. Másokat is becéz így? Mert ha igen akkor nem kell aggódni.
2020. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!