Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti szoktatok a legjobb...

Lányok, ti szoktatok a legjobb barátnőtökkel egyforma ruhát, táskát, ékszert, cipőt stb venni? Szoktatok összeöltözni? 20L

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm szokta mondani, hogy vegyünk egyforma ruhákat, táskát, cipőt, vágassunk egyforma hajat. Nektek mi a véleményetek arról, ha 2 legjobb barátnő nemcsak belsőleg hasonlíf, hanem külsőleg is igyekeznek egymormák lenni?

Én örülök ennek. Ő az első (kb 3-4éve) legjobb barátnőm. Előtte sose volt igaz barátnőm.



2020. febr. 27. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
10 éves már elmúltál 10 éve, ilyenkor ez már a szánalmas kategória. Mondd, hogy troll vagy!!
2020. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézünk ki ugyanúgy, direkt össze sem szoktunk öltözni, de ha mind2onknek tetszik egy felső mindketten megvesszük, így vám hogy ugyanolyan ruhában sikerül találkoztunk, illetve ha pl. A másik manikűrje is szép van hogy ugyanolyat csináltatunk ebből nem szokott vita lenni.
2020. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajamat semmiképp sem vágatnám mással egyformára. Egyformába se szoktunk öltözni. Olyan volt, hogy elmentünk vásárolni és volt, ami mindkettőnknek megtetszett. Egyébként egy kiegészítő volt, nem ruha. Megvettük mindketten és volt, hogy egyszerre hordtuk. Ez nekem nem gond. De azért ikreknek nem öltöznék :)
2020. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hetedikben volt két ilyen osztálytársnőm. Már akkor is kiröhögték őket a többiek.
2020. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam, de aranyos gondolat.
2020. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Időnként poénból lehet; de szerintem megvan mindenkinek a saját egyénisége; és ez így van rendjén. De ha pl együtt vásároltok, és mindkettőtöknek megtetszik ugyanaz a ruha , és van is mindkettőtök méretében, akkor nyugodtan vegyétek meg.
2020. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Utoljára alsóban csináltam ilyet.
2020. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

A 6 éves lányom csoporttársa szokta néha megkérdezni tőlem, hogy a lányom mehet-e másnap a Mancs Őrjáratos pólójában, mert akkor ő is azt veszi fel - szerintem ez az a kor amikor ez még nem ultra béna kategória


(én már attól rosszul vagyok ha vad idegenen látok olyan ruhát ami nekem van, ilyen tavaly volt 1 (cipő) és vagy 15 éve láttam a tvben egy csajt olyan pólóban ami nekem volt :S)

2020. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor veszünk egyformát, ha mindkettőnknek pont ugyanaz tetszik :)
2020. febr. 27. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
ú, mi akkor se, legjobb barátnőmet halálra idegeli, ha bármiből ugyanolyanja van bárkinek, szóval ha tetszik is ugyanaz a darab. általában visszateszem a polcra a kedvéért. mondjuk ilyen szerencsére ritkán van, elég más az alkatunk, színeink... egy olyan projektem fut, (szabadidőmben ruhákat csinálok), hogy ugyanazt az anyagot felhasználva készítek különböző szabású/stílusó ruhát hármunknak, de ebbe is inkább azért mentek bele mindketten barátnőim, mert kapnak egy-egy új ruhát, meg nem ragaszkodom a bandajelszerűen együtt viseléshez.
2020. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!