Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat egy...

Hogy szerezzek barátokat egy új munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam munkahelyet és néha egyedül érzem magam, hogy még nem sok mindenkit ismerem és akit igen velük sincs olyan ismeretségem még. Valószínűleg az is rátesz még egy lapáttal, hogy a munkahelyemen kívüli barátaim sem gyakran érnek rá.

2020. márc. 2. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kommunikálj velük. Csatlakozz az ebéd szünetekben hozzájuk, kérdezd meg hova járnak ebédeni mert nem ismered a környéket, stb. Nyiss feléjük.
2020. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez idővel magától kialakul, ha barátságos és nyitott vagy.
2020. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó 2 hónap kellett mire jóban lettem a csapattal és már nem éreztem magam egyedül. Kitartást,minden kezdett nehéz, de idővel kialakul! :)
2020. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Légy kedves, köszönj mindenkinek, mosolyogj.


Keress beszédtémát, válts pár szót velük. (ez lehet bármi: "De aranyos a cicás pólód! Van cicád?" - a mi pici folyosónkon 4 "macskásnéni" is van, ebből az egyik én vagyok, elvagyunk nagyon :) De lehet bármi más is a téma)

2020. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Keres témákat,de ne politikai téma legyen. Próbálj viccelődni,de ne velük(ne róluk viccelődj).
2020. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy gond ez manapság, hogy ilyen alapvető dolgokra életképtelen az emberek zöme...

S ezt úgy mondom, hogy introvertált fiatal vagyok, de nekem nem volt gondom sose az ismerkedéssel, sőt hamar kiismerem az embereket.


A kommunikációnak számos kisebb kategoriája van, ami alapján könnyen kielemezhetőek, sőt kezelhetőek/manipulálhatóak az emberek.

2020. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!