Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kérdezzek rá,...

Szerintetek kérdezzek rá, hogy mi volt ez vagy nincs ebben semmi fura?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel már majdnem 10 éve barátok vagyunk és szeretem, de úgy, mint pasira sose néztem. Ő elég közvetlen, sok lány barátja van, így nem tudom eldönteni, hogy próbálkozik vagy csak félreértem. Néhány példa: Szülinapomon meghívott moziba, ami még önmagában nem fura, mert voltunk már sokszor társaságban és kettesben is, de néha simogatta film közben a combom, elviccelődtük, de azért fura volt. Aztán nem rég biliárdozni voltunk (nem kettesben) és egyszer mikor elment mellettem odahúzott magához és megpuszilta a homlokomat, igazából annyira meglepődtem, hogy nem is tudtam mit ragálni rá. Tudja, hogy alakulóban van egy kapcsolatom és már szinte össze is jöttünk a sráccal és ma beszélgettünk és, ahogy szóba jött írtam neki, hogy nagyon jól mennek a dolgok, erre küldött egy érdekes zenét (alul belinkelem, ha valakit érdekel). Nem tudom elképzelni, hogy lennének érzései irántam, de néha még is olyan fura. Szeretnénk vele őszintén beszélni erről, de egyrészt, ha tévedek az elég kínos, másrészt féltem a barátságunkat. Szerintetek beszéljek vele vagy elképzelhető, hogy félreértés az egész?

Itt a zene, amit küldött: [link] (Csak a szöveg miatt lényeg)

24/L


2020. márc. 4. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En nem kerdeznek ra, csak megkernem, hogy ne puszilgasson es ne simogasson, mert ezek nekem egy baratsagba nem fernek bele. Igy nem hozod ot se kellemetlen helyzetbe, es te se kerulsz abba, ha esetleg tevedtel vagy letagadja.
2020. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az új pasival szeretnél összejönni, a régi barát érzéseitől függetlenül az lenne fair, ha szigorúbb szabályokat húznál. Szerintem egy haver ne simogassa a lábam, ha barátom van... (azért mondom ezt így, mert részemről okés, ha két független ember "elszórakoztathatja" egymás. De úgy gáz, ha az egyiknek van valakije) Mit szólnál hozzá, ha a te barátodat simogatná egy "barátnője"?

Emellett ha tényleg 10 éves barátság lenne köztetek, akkor nem fogja elrontani, ha felhozod az aggályaid! Megmondja, hogy "félreérted, nem érzek semmit". Ha azt mondja, hogy érez valamit, akkor pedig úgysem olyan a "barátság", ahogy azt te szeretnéd.

Megértem, hogy "mindent akarsz egyszerre", mármint az új barátodat, meg ezt a régit is úgy, ahogy eddig volt, hiszen neked az a legkényelmesebb, de nem ez a legetikusabb. Szóval neked kellene eldöntened, hogy mennyire leszel fair...

2020. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:

Értem én, hogy technikailag minden ezene aminek ritmusa van de azért van 1 határ... :D


Hát nem tudom, tegnap volt itt 1 csaj aki szintén fiú-lány barátság terén bele van esve a fiúba és ő is ilyen puszilgatós, ölbe űlős darab. Szóval alapvetően bőven van benne sansz.


Azért megbeszélni nem árt a dolgot, mármint ha félreértetted is azért 10 év után az nem okozhat túl nagy gondot. Ha meg nem hát azt valahogy kezelitek remélhetőleg.

2020. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!