Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen baráttal? (hosszu! )

Figyelt kérdés

Egy ált. suliba jartunk, most gimisek vagyunk. Van egy 4es barati korunk. Egyik baratnonkkel (legyen most A) egy suliba jarok, masikojuk (legyen B) a varosaban levo gimibe jar, a harmadik (legyen C) pedig Pestre jar. A B es C egy varosban laknak, en a mellete levo faluban. Alt. suli 6. osztalyatol jartam hozzajuk, akkor B es C nagyon utalt, A semleges volt. Ekkor Bnek es Cnek volt egy harmadik baratnoje (D), es veluk volt folyton. Viszont D elment masik suliba, ezert B es C ketten maradtak. Ekkor jottem en a kepbe, nagyon nehezen megbekeltek velem. Hetedik osztalyban osszenottunk, viszont C sosem volt olyan "kozeli", mint B. C szerintem meg mindig utalt akkor.

Aztam nyolcadikban a kepbe jott A, es negyen lettunk nagyon jo baratok. Mindent egyutt csinaltunk. C is teljesen elfogadott, o volt szerintem a negyesunkbol a legkozelebb hozzam. Viszont Cnek volt egy baratnoje az alattunk levo osztalybol, aki NAGYON idegesito volt! Folyton vele volt, mikor sulis kirandulasra mentunk. Neha ossze is vesztunk miatta, de utana ugy csinaltunk, mintha semmi sem tortent volna.

Aztan jott a ballagas. Minden szep es jo volt, egyutt ballagtunk el, csinaltunk sok kozos kepet. Anyukam mondta, hogy szerinte nyar utan csak harman fogunk megmaradni baratok, C le fog valni. En eroskodtem, hogy dehogy, C nem ilyen! Viszont igaza lett.

A nyar folyaman nagyon sokat talalkoztunk meg 4en, elmentunk sok helyre egyutt, varosi programokra stb. Aztan jott a szeptember. Eleinte egyaltalan nem tudtunk talalkozni, mindenkit lefoglalt a suli. Csak a messengeres csoportunkban beszeltunk, viszont ott mindig. A szilvesztert Cnel toltottunk mind a 4en, nagyon jo volt. Jatszottunk, tarsasoztunk, barkotoket is csinaltunk. Aztan par nap mulva jott C szulinapja. A es B mar koran hajnalban irtak neki, de en csak a nap vegen kb 23 orakor jutott eszembe. Kitettem instasztoriba szulinapjara kepeket, tok vicces meg minden. Aztan ezt o kb. 20 percre ra meglatta, es felkapta a vizet, hogy szedjem le. En nem szedtem le, momdtam neki, hogy majd reggel, addig többen megnezik. De o ellenkezett.

Aztan reggelre letiltott instan. Nemtom miert. Írtam neki messengeren, de nem valaszolt, csak megnezte. A csoportunkban is mindenkit ignoralt. Nem tudom mi baja van, semmi rosszat nem tettunk ellene.

Anyukam C anyukajaval dolgozik, es en elmeseltem anyanak, hogy C milyen bunko lett. O megkerdezte C anyukajat, higy mi baja van Cnek, es azt mondta, hogy nem koszontottem fel. Pedig de, mert kiraktam neki egy csomo kepet! Es nem tudom, ha csak ram merges, miert nem beszel a tobbiekkel sem.

Mi 3an ugyanugy baratok vagyunk, elmegyunk ide-oda C nelkul.

Aztan beiratm a csoportba, higy talalkozni kene 4esbe, de C nem valaszolt. Ezutan leirtam neki egy egesz bekezdest, hogy miert lett ilyen bunko, es miert szar le minket, meg hogy anyja mondta, hkgy a szulinapja miatt nem szol hozzam. Tokre kivoltam.

Ha instara teszek ki kepet nem likeolja, viszont snapen van streakunk. Tehat annykra megsem utalhat, vagy nem tudom.

Szerintetek probaljam vidszaszerezni ot? vagy hagyjam?



2020. márc. 5. 07:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es amugy szerintem leszbikus
2020. márc. 5. 08:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rosszabb, mint egy matematikai szöveges feladat. Azokat értettem. Ugye nem gondolod te sem, hogy ezt valaki végigolvassa, értelmezi és érdemi választ ad?!
2020. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Baromira idegesítö az A; B; stb elnevezések, vagy adj nekik - akár kitalált, akár igazi - nevet, vagy hagyd az egészet.

Így lehetetlen követni a mesédet, szóval írd át, emellett tömören és lényegre töröen írd, amit akarsz.

2020. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig. Meghaladta az agyam befogadóképességét és a türelmemet is. Bocsi :/
2020. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad.
2020. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hosszú!

.

Ráadásul most hallok először "A", "B" és "C" nevű lányokról.

.

Ha értelmes válaszokat szeretnél, akkor értelmesen és érthetően kéne feltenned kérdésed.

.

Az is értelmetlen dolog, hogy Juci anyját kérdi meg anyád, hogy kettőtök "barátsága" miért került padlóra.

"Ezutan leirtam neki egy egesz bekezdest, hogy miert lett ilyen bunko, es miert szar le minket"

Ezzel kívántad visszaédesgetni magadhoz/magatokhoz? Nálad ez menő lenne?

2020. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írogass neki, hagyd a francba. Idióták vagytok mind.
2020. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!