Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak egy idegesítő,...

Mit csináljak egy idegesítő, dicsekvő baráttal? (hosszú)

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal, aki már elképzelhető, hogy nem az, kb. 12 éves korunk óta ismerjük egymást. Idén töltjük a 30-at. Mindketten elvégeztünk egy fősulit, műszaki területen, elég jó lehetőségekkel. Családom segítségével sikerült a srácnak gyakorlati helyet találni, ahová felvették főállásba is. Az hagyján, hogy meg sem köszönte, de az utóbbi időben eléggé megugrott a bére. Ennek okán állandóan meg akarja ünnepelni (rövid időközönként többször is kapott emelést), ide oda menni stb. Nekem egy kisebb céghez sikerült elmennem, kevesebb bérért.

Sajnos képtelen vagyok őszintén örülni ezek után, az én munkahelyem jóval szerényebb, és amúgy sem lenne kenyerem a dicsekvés, ráadásul spórolni szeretnék későbbi költözésre.

Egyébként a srác alapvetően életképtelen figura, barátnője nem volt sosem, igazából mindig is mindenben az utolsó volt, szüleinél lakik, majdnem br. 450 ezres fizuval. Régen sok közös témánk volt, és hobbink, ezért is voltunk mindig jóban.


Annak idején nem gondoltam volna, hogy ilyen felnőtté válik. Az utóbbi pár évben annyira irritál engem a személye, hogy sokszor találkozni sincs vele kedvem. Lehet hogy én változtam nagyot, lehet, hogy ő, nem tudom. De az biztos, hogy nem nagyon van már közös metszetünk.


Mit tanácsoltok?

29/F



2020. febr. 6. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod azt te. Hanyagold, ne keresd, ha ő keres rázd le. De csak udvariasan, a sértődés se jó.
2020. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!