Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nem szeret Messengeren...

Csak nem szeret Messengeren beszélgetni, vagy valószínűleg nem is bír?

Figyelt kérdés

Az egyik kollegám élőben nagyon közvetlen velem, mindig beszélgetést kezdeményez és úgy tűnik bír, de Messengeren egyszavas válaszokat ad, like jeleket küld bármire, amit írok.

Nem, nem vagyok Messenger-függő, csak éles a kontraszt és az okára vagyok kíváncsi.


2020. márc. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Unaloműző vagy
2020. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert pont elég neki amennyit élőben lát, nem akar még Messengeren is veled jópofizni.
2020. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De általában Messengeren is ő ír rám ....
2020. márc. 6. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet csak utál írni... én is csak nagyon közeli barátoknak, öcsémnek válaszolok nomrális méretű üzenetben

többemberes chatben vagy kevésbé ismerősökkel megkukulok, jó esetben likeokat küldözgetek, és majd élőben beszélek tovább

2020. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személyesen lehet rákérdeznék. De ha ő szokott keresni nem hiszem, hogy ne bírna.

Nekem az egyik jó barátnőm kommunikál így neten, kis időbe telt megszokni.

2020. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren én is minimálisan beszélek,a leírtak alapján kérdezz rá nyugodtan.
2020. márc. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!