Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen viselkedés ez?

Milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Nem értem a barátnőmet, kb. mindenkire a környezetében van egy rosszindulatú megjegyzése. Neki van több barátja is, fiúk, lányok egyaránt és őket is kibeszéli nekem például. De mikor találkozik velük és kérdezem milyen volt, akkor azt mondja mennyire jó, majd mikor személyesen találkozunk akkor mindig leszól mindenkit, hogy ez hogy viselkedett, az miket mondott, ilyenek. Kezdem azt érezni, hogy azért csinálja hogy ne essen nekem rosszul, hogy másokkal is barátkozik vagy nem is tudom. És sajnos félek, hogy fordított helyzetben is így van, azaz engem is kibeszél mások előtt... Szerintetek?

2020. márc. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is lány vagy? mert ha igen, akkor te ritka értéket képviselsz, mivel általában 10, vagy inkább 20 nő közül 1 olyan van, akinél nem ez a fajta kétszinű jópofizás az alapértelmezett viselkedési forma, amiről irsz, és amit nem értesz.


Ha meg srác vagy, akkor kezdd szokni a helyzetet, mert, 10-20 nőből 1 van, aki nem ilyen...

2020. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok és számomra ez a viselkedés elég fura dolog. Mert vagy szeretek valakit, vagy nem. Márpedig akit szeretek, és barátkozom vele, azt nem beszélem ki, én ezt így gondolom...
2020. márc. 12. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen gondolod, és maradjon meg ez a szemléleted! De ahogy mondtam, 10-20 nőből jó, ha egy olyan mentlitású, mint te (és most ne anyukádból, vagy nagymamádból indulj ki, mert ők nyilván hasonlóan gondolkodnak, hiszen különben te sem lennél ilyen "normális") random, idegen nők között értendő ez a 10-20, például egy munkahelyi közösségben.
2020. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán vèdettsèget akar szerezni, hogy őt semmilyen oldalról ne ėrjėk támadások. Nem barátnő.
2020. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!