Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is ignoraltatok már barátot...

Ti is ignoraltatok már barátot/barátokat az eletetekbol? Ha igen miért tettetek es hogy eltetek meg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig ezt teszem, ezért nincs barátom, egyedül is megvagyok.
2020. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem egy nagyon régi barátom egyik napról a másikra „elfelejtett”. Nagyon rossz érzés.
2020. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Kettőt. Egyik 20-as éveim elején, másik a végén volt. Kibeszéltek, keverték a kakit, illetve olyat terjesztettek, ami nem is igaz, mindenféle meséket találtak ki. Nem csak rólam, másokról is, de még saját magukról is. Megkönnyebbülés volt. Így nyugisabb az életem, a gyerekes drámáik nélkül. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb léptem meg.
2020. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt egy baráti körünk a párommal, besavanyodtak. Csak az esküvő volt a téma, utána meg csak a gyerek

Mi is házasok lettünk közben és azt hittük, másoknál is ilyen könnyen lecseng ez, de nem... Előtte fél évvel és utána 2 hónappal is csak erről ment a téma... Utána meg a kölkök... Nem akartunk beleöregedni ebbe a barátságba. Teljesen kifordultak magukból, mi voltunk a szarok, ha másról akartunk beszélni... Jó érzés volt többet nem járni ebbe a körbe. Volt onnan még egy páros, aki így érzett, velük tartjuk a kapcsolatot.


Volt, aki a párom miatt hisztizett mindig és éreztem, hogy nem igazi barát, csak azért jópofizik, hogy ha szingli leszek valami csoda folytán, akkor felszedjen...


Voltak fillérbszó barátaink, ott is a garasoskodást untuk meg.


Volt egy barátnőm, aki konkrétan mindenen megsértődött, miközben a pasiját védte, aki lábtörlőnek használta, őt is a sorsára hagytam... Csomó dologról nem is beszélhettem neki, mert őt az sérti (pl a munkahelyem akár jó, akár rossz értelemben).

2020. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja a szarkavaró rosszindulatú ringyó barátnőkről meg már ne is beszéljünk. Az lesz a csoda, ha lesz női barátom, aki nem egy féreg vagy egy sértődékeny ostoba tyúk.
2020. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sokan elkezdtek így mellőzni, fogalmam sincs, melyik miért. Valakivel talán csak eltávolodtunk, valaki szerintem féltékeny lett rám... az utóbbiakra haragszom csak. Nem én tehetek róla, ha valamiben jobb vagyok, mint ő, mégis rajtam csattan az egész.


Én ritkán csinálok ilyet, ha igen, akkor általában azért, mert úgy érzem, már nincsenek közös témáink.

2020. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! En ugyanígy jártam, mint te. Fogalmam sincs hogy miért, de egy ido utan lemorzsolodnak az emberek mellolem 1,2 kivetelevel.
2020. márc. 14. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 #7

Csatlakozom a klubhoz :D Az utóbbi hónapokban engem is jó páran ignoráltak a régi barátok-haverok közül, és sokuknál nem igazán tudom megmondani a pontos okát. Rosszulesni persze rosszul esik, de próbálom úgy felfogni, hogy ilyen "barátokért" nem kár.

2020. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fiatalabb koromban egy nyíltan rám irigykedő " barátnőmtől" váltam meg. Nemrég pedig igaznak hitt barátságról mondtam le. Először kezdett nagyon egyoldalúvá válni, aztán elő lettem véve, amikor segítség kellett, ez nrm is lenne baj, de utána mikor megoldódott, megint ejtett az a házaspár akiket a legjobb barátaimnak hittem. Meg kellett magamban hozni a döntést, hogy figyelmen kívül hagyjam őket, mert emésztett már nagyon a sérelem, és hogy ha neg akartam beszélni, elbagatelizálták.
2020. márc. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát így tudatosan nem, csak szépen lassan elhalt még a legnagyobb sulis barátság is. Ha van is ismerős aki így haver lehetne ha akarnám azt azért nem akarom, mert nagyon nem vagyunk egy szinten, közös téma sincs, csak ezt ő nem veszi észre, de le nem rázom, csak gyorsan lerendezem 1-2 szóba, mi van, a találkozást meg mellőzöm. Így 19 évesen elég gyökérnek érzem magam egy normális haver nélkül XD, pedig nem tartom magam nagy szerencsétlennek. Amúgy jól megvagyok, de van hogy hiányzik dumálás, elmenni ide oda stb.
2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!