Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi fontos egy barátságban?

70lia kérdése:

Nektek mi fontos egy barátságban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Minmimum hogy ne nyomuljon a pàromra.
2020. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A korrektség, a jó beszélgetések és az, hogy a másikra lehessen számítani.


Legjobb barátok esetén pár dologban megjelenik a kizárólagosság is, de ez nem elvárás, inkább csak a helyzet hozza

2020. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- hogy megbízhassunk egymásban

- hogy lelkileg támogathassuk egymást, ha valamelyikünk nehéz helyzetbe kerül

- hogy feltöltsön a társasága, ne pedig leszívjon

- közös és személyes élmények, tehát lehetőleg ne csak kizárólag online barátságról legyen szó

2020. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- szeressen olyannak, amilyen vagyok, nem olyannak, amilyen lehetnék (ha időközben változom / nem ilyennek ismert meg stb., akkor megértem, ha nem támogat, csak akkor az sem barátság már nekem)

- ne legyek sokadrendű a számára (komoly kapcsolatnál megértem, ha többedik helyre szorulok, de ilyen alkalmi haverok, 2 napja ismert pasi stb. miatt ne koccoljon le folyton; ne dobjon csak azért, mert menőbb barátokat szerzett)

- lehessen rá számítani a bajban is, próbáljon meg segíteni, ahogy tud; legyen támogató a bajban

- meg lehessen benne bízni, ne kotyogja ki a titkaimat

- legyenek közös élmények, közös programok, és ne csak a barátság legeslegelején

2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!