Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te ebben a helyzetben ki...

Te ebben a helyzetben ki segítenének azt a barátot aki egyszer már rosszat csinált nektek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő : tavaly barátommal házat szerettünk volna venni, de nem kölcsönből hanem önerőből. Meg is volt a pénz már csak egy kicsi hiányzott. Csak sajnos beleéltem magam a ház vásárlásába meg abba hogy lassan már az enyém szóval a '' legjobb,, (akkori ) barátomnak el is dicsekedtem vele. Viszont ez a nagyon jó barát szó szerint megvette előlem a házat. Vett fel kölcsönt, és ki is fizette. Mondom! Nekem csak egy kevés pénz kellett volna. Kevesebb is mint egy hónap alatt meg lett volna az is de nem mentem senkihez könyörögni pénzért. A házat tényleg sajnálom mert imádtam minden egyes négyzetét. Erre megvette előlem. Attól kezdve megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Most viszont egy év múlva úgy hozta a sors hogy neki kellene egy kevés pénz, nem is sok. Kevesebb is mint ami nekem hiányzott. Nem akarok neki adni, mert még mindig bennem van a harag a ház miatt. Viszont szerintetek jól teszem? Kellene valami frappáns válasz amit úgymond oda köphetek neki!

U.i.: tudom hogy én voltam a hülye mert ingatlanvásárláskor nem dicsekedni kéne hanem csendben maradni! 100%-ban megértettem hogy ez nagyrészt az én hibám!



2020. márc. 21. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék, egy ilyen embernek.
2020. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Minek ide frappáns válasz?

Nem vagytok barátok, ismerősnek meg nem adunk pénzt kölcsön.

2020. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki. De nem is szólnék be neki. Főleg nem 1 ev után. Akkor mondtam volna el a véleményem.
2020. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek. Van egy ismerősöd aki átvert téged és most pénzt kér tőled és te ezen rágódsz? Egy sima nemet mondanék és nem foglalkoznék többet az üggyel.
2020. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem éhen is halhatna ezek után. A bánatot sem érdekli, hogy neki milyen bajai vannak.
2020. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát, tehát nem adnék neki egy fillért sem. Mondd neki hogy úgy tudod van ingatlanfedezete, vegyen fel kölcsönt a házra.
2020. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék neki ezesetben. Ha nem tartjátok a kapcsolatot, milyen módon talált meg, üzenetben?

Az üzenetre válasz: "minden jót kívánok az életben és biztos jól érzed magad az új házban, nekem ne írj többet semmikor".

2020. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki. Ha megteszed h*lye vagy.
2020. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ő egyáltalán nem a barátod. Miután megvette előled a házat, én ott megszakítottam volna vele a kapcsolatot. És még van képe pénzért menni hozzád...
2020. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!