Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem ilyen...

Mit kellene tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

(Mindenekelőtt leszögezném,hogy fiú vagyok, és nem vagyok meleg.)

Van egy fiú osztálytársam. Minden jel arra utal, hogy meleg. Nem részletezném, miket szopott, bocsánat szokott (:D) csinálni és mondani. Félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy meleg, hanem hogy amiket mond és csinál, néha már tolakodó, és egyértelműen arra célozgat, hogy tetszek neki, és mindezt csak velem csinálja!

Mit kéne mondanom, ha egyszer a szemembe mondja?

Arra is van esély, hogy egy suliba kerülünk (mivel most nyolcadikosok vagyunk) és emiatt féltem is őt, mert tudom milyenek a városiak: aki kilóg a sorból, azt a földbetiporják (tisztelet a kivételnek).

Várjam ki, mi lesz a vége, vagy tudtok jobbat?



2020. febr. 24. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar az, hogy tolakodóan viselkedik veled add a tudatára, hogy te erre bizony nem vagy vevő.

Az, hogy kilóg a sorból nem igazán tudsz vele mit kezdeni.. Ha egy suliba kerültök és a haverod és mondjuk látod, hogy oltják őt / piszkáljak max kiállsz mellette, de ezen kívül mit szeretnél?

2020. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!