Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm elhanyagol engem és a másik barátnőnket, azért mert lett barátja?

Figyelt kérdés
Nem beszélünk, összevesztünk, mert egy másik oldalát mutatja a fiú mellett, mint amit több év barátság mellett megszoktuk. Nem találkozik velünk, csak a barátjával van. Minket semmibe vesz, holott mi mindig mellette voltunk.

2020. ápr. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek a barátságok. Főleg a női. Majd megszokjátok. De ha nektek lesz pasitok, ti is ezt fogjátok csinálni, megnyugtatlak.
2020. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtok/tudsz sokat tenni. Csak azt, hogy elfogadjátok, hogy mindig is ennyire voltatok fontosak neki. Én fiú vagyok, de ha egy haverom velem ilyet csinálni jól beraknám egy olyan skatulyába ahova ezek után való. Illetve még annyit, hogy ezt látván amikor neked lesz valakid, ne ess ebbe a hibába és ne hanyagold el akivel most már csak ketten maradtatok. Sok sikert!
2020. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd rájössz hogy ilyen az élet, és ha szerelmes leszel megfogod érteni ;). Nyilván friss a kapcsolat, ha tényleg jóbarát, értsétek meg és inkább örüljetek hogy boldog. Ha már "megszokott" lesz a partner úgyis "visszatér" valamennyire. És amint mindenkinek lesz párja, pont ugyanannyira fogtok ráérni egymásra. ;)
2020. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudtok/tudsz sokat tenni. Csak azt, hogy elfogadjátok, hogy mindig is ennyire voltatok fontosak neki. Én fiú vagyok..:"


igen fiú vagy (tehát nem férfi?) így vajmi keveset tudhatsz erről... :D Inkább maradjunk annyiban hogy a mondatod első része egy egetverő baromság, már ha magamból indulok ki, meg más női ismerősömből.

Felnőttként édesanyámra se jut annyi idő mint előtte, akkor az azt jelenti hogy "ennyit ér nekem"? Ne legyél már hülye! :D

2020. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!