Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha a legjobb...

Mit tennétek, ha a legjobb barátotok/barátnötök 3 hete nem válaszolna az üzenetetekre?

Figyelt kérdés

Hanguzenetben szoktunk beszelni, es altalaban mindig egybol vissza valaszolunk egymasnak, max egy napi kesessel.

Most 3 hete nem valaszolt az uzeneteimre, termeszetesen jol van, latom pl instagramon folyamatosan feltolt sztorikat, ahogy a baratjaval van stb.

Ti mit tennetek egy ilyen esetben?


2020. ápr. 12. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit, új ideiglenes öribarit keresnék.
2020. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, és ez alatt azt értem, hogy semmit. Se üzenet, se hívás, semmi. Keressen ő, ha valamit akar, és csak akkor kérdeznék rá, hogy ez mi is volt. Ha nem keres akkor értelemszerűen felejtős.
2020. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ilyen mar a multkor is elofordult, akkor 2 honapra tunt el, es csak annyit mondott: bocsi, hogy eltuntem az eterben, de magam alatt voltam es nem akartam senkivel beszelni.

De akkor is ugyanugy toltott fel instagramra sztorikat, amibol nem eppen az szurodott le, hogy annyira rosszul lenne.


Meg amugy ez meg eddig rendben is van, de akkor ezt nem lehet leirni, hogy figyelj, ne vedd szemelyes sertesnek, nem erzeml magam es egyszeruen most idore van szuksegem, amint jobban leszek irok, vigyazz magadra.

2020. ápr. 12. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta a legjobb barátnőm, aztán találkoztunk suliba, és beszéltem hozzá, nem válaszolt, azóta nem beszélünk és valamiért utál, máig se tudom miért 🤷‍♀️🤦
2020. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnő... na persze. Vagyok néha én is "magam alatt", de pont olyankor kellenek a barátok. Ne foglalkozz vele, hanyagold. Nem a barátod.
2020. ápr. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!