Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a legjobb barátotok megcsalná a párját?

Figyelt kérdés
Mi négyen jó barátok vagyunk, én, a férjem, a barátnőm és az ő párja. A barátnőm a minap elmondta, hogy megcsalta a párját a főnökével, és hogy már nem szereti a párját. Én köpni nyelni nem tudtam. Szegény srác annyira szereti a lányt, hogy észre sem vette, majd amikor kitudódott, ő továbbra is úgy állt hozzá, hogy szereti és nem hagyja el emiatt a "ballépés" miatt. Lecsitultak köztük a dolgok, barátnőm továbbra is kihasználja a srácot. Most gyereket meg házat terveznek...Én viszont nagyot csalódtam a barátnőmben, hirtelen megundorodtam tőle mint embertől, pedig 10 éve ismerem. Nem mutatom ki neki, mert csak belül fáj és amúgy nem lenne közöm a kapcsolatukhoz. Nem is állnék többet vele szóba, de a párját kedveljük, és a férjemmel igazán jó haverok. Nem tudom mit tegyek. Ti hogyan állnátok ehhez hozzá? Köszönöm a tanácsokat ha írtok!
2020. ápr. 16. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De a párja akkor tudja. És ő nem dobja ki. Hagyja magát kihasználni. Igazából nem sok közötök van a kapcsolatukhoz de ha esetleg nem bírjátok ezt nézni akkor valahogy próbáljátok rábeszélni a srácot hogy hagyja el, jobb lesz neki. Ha meg nem akarod többet a nő társaságát akkor ne társalogj vele, ne barátkozz, ilyen egyszerű. Attól még a férjed lehet barátja a srácnak.
2020. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is csak úgy kezelném, mint a szokásos eltérő világnézettel, szemlélettel bíró embereket. Elkönyvelem, hogy ő más, és szép csendben elmaradna a kommunikáció.

Nem vagyunk egyformák.

2020. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!