Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt a barátságot hagynom kéne?

Ezt a barátságot hagynom kéne?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy lány, aki a legjobb barátnőm. Vagy lehet igazából mégse az... Nemtudom hogy ez normális-e, hogy van, mikor rosszul érzem magam a társaságában. Tudni kell, hogy nagyon-nagyon különbözőek vagyunk. Ő tud akár 3 órát is beszélni magáról, de én nem igazán. Mindig végig hallgatom, de én azt vettem észre, (főleg mostanában) hogy mikor valahogy elkezdek magamról beszélni, (szóval már nem ő lesz a téma mint általában) mond pár szót, aztán ismét ő lesz a csevegés tárgya. Ez még az elején nem zavart, mert tényleg sokat beszél de már kezd zavaró lenni. És egyébként soha nem tudom, hogy mikor sértődik meg és mikor nem, mert annyira kiszámíthatatlan. Mindig végig gondolom, hogy mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg és tudom ez így nem normális, s nekem nagyon fárasztó is.

Egyszer mikor én haragudtam meg IndokoltaN, ő is elkezdett ezért megharagudni, amiért én haragudtam meg rá és még ő akarta hogy bocsánatot kérjek a semmiért. Nagyon bonyolult tudom.

Viszont én szeretem őt és bármilyen is elfogadom, de nem tudom, hogy jobb lenne ha inkább hagynám...


Valóban nem sokat beszélek, de arról, hogy miért nem érzem magam jól vele, órákig tudnék beszélni...



2020. ápr. 16. 23:37
 1/2 anonim válasza:
100%
Figyelj lehet, hogy csak sokat beszél vannak ilyen emberek. A barátod akkor ha nehéz helyzetekben melléd áll és a többséggel is szembeszáll érted és áldozatot is tud hozni, na az ilyen igaz barát ha ez megvan akkor ne hagyd megromlani a kapcsolatotok, de ha ez nincs meg vagy csak szimplán irritál ne keresd és kész.
2020. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Gondold végig hogy menyit ér meg neked a barátságotok. Ilyenkor elég nehéz okosnak lenni mert nincs helyes döntés. Ha tudod hogy ő tüzön vizen átmenne érted akkor eltudod viselni ha esetleg néha sokat beszél, de ha nem tenne meg bármit a baráságotokért akkor az nem is olyan nagy baratság és az esetben hagyd hogy magától alakuljon.
2020. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!