Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon hiányzom még neki?

Szöszi_55 kérdése:

Vajon hiányzom még neki?

Figyelt kérdés
sziasztok! van olyan megérzésem hogy még mindig hiányzom a volt barátomnak. A mi kapcsolatunk igazán különös volt,szinte filmbe illő. Nem is akartunk egymástól még semmit az elején. Véletlen szerűen ismertem őt meg és barátságból indult az egész. Elején nagyon sokat chateltünk,beszélgettünk és jártunk ki, elmentünk vacsorázni,nagyon sokat sétáltunk és mindent tudtunk egymásról. Imádtam vele lenni és ő is velem.Amikor az első csók elcsattant, nagyon váratlan volt és összezavart.Mivel barátkozni akartunk...és semmi komolyabbat,végül még is úgy döntöttünk hogy 1próbát megér. 3 hónapig voltunk együtt. A gond az volt hogy ahogyan összejöttünk úgy valahogy meg is változunk.Nagyon féltékeny volt,mindenen összevesztünk,ő is és én is már többet vártunk el egymástól,ezért úgy döntöttem hogy szakítok vele.Nagyon fájt... végül is 1 évig voltam vele legjobb barát..nem akart már többet velem találkozni sem... Hiába is hívtam őt ...mindig negatív volt hozzám.. ennek mar lassan 1és fél éve vége.. az óta ha csak összefutunk az egész konverzáció csak a "szia" szóból áll.Még mindig bánt...mivel nem tudtam tőle még rendesen elbúcsúzni se. Nagyon keményfejű és nagyon megtud sértődni.Régebben mindig rá írtam és bocsánatot is kértem tőle ha megbántottam őt.Tovább szeretnék ezen már lépni de nem könnyű,mindig eszembe jut,ha megszólal a rádióban egy közös számunk elszomorodok rajta.1hónapig próbálkoztam nála,hogy visszajöjjön és hogy minden olyan legyen mint régen..hogy újra legyünk barátok,aztán feladtam.Mikor már 3hónap elteltével ebbe már belenyugodtam,elhatároztam hogy elkezdek ismerkedni.Volt is egy srác kimentem vele randizni.Már kezdtem újra úgymond "lelkileg jól érezni magamat". Egyik éjjel,amikor hazaértem váratlan hívás jött tőle. Felvettem a telefont és elkezdett gúnyolódni.Idézem:"Hogy meg van az új barátod.. remélem jobb mint én". Hallottam a hangján hogy ivott,mérges voltam rá és mondtam neki hogy hagyon békén az én dolgom.Ezek után minél rosszabb lett..folyton hívogatott,marhaságok végett írt.Aztán szerzett barátnőt ,ugyan abból a faluból származik ahonnand én szóval jól ismerem..szoktam beszélgetni is vele még annó amikor nem voltak együtt.(persze ahogyan összejött vele azóta rossz szemmel néz rám,mintha csak féltékeny lenne). Na most ebben az egészben az lenne a lényeg, hogy még mindig szokott írni.Mindig kérdez valamit én persze már normálisan vissza is írok neki, de ő valahogy mindig a végén vissza ír valami olyat ami totálisan bunkón hangzik,mintha csak direkt is akarná hogy ideges legyek végette. Én próbálok már nem gondolni erre, és figyelmen kívül hagyni őt, meg amiket csinál, tovább szeretnék rajta lépni, hogy ne bántson ez engem. De érzem hogy ez nem fog menni csak akkor ha találkozunk és megbeszéljük vagy ha végre befejezi a folytonos írást.Én imádom a páromat. Szeretem őt.Kérlek ne hogy félre értsetek ,hogy most szerelmes vagyok az exembe csak egyszerűen még mindig bánt az hogy így beszél velem,hogy még mindig valahogy felkeres és mintha direkt is azt szeretné hogy ne tudjam lezárni őt... pedig szerintem ez fordítva igaz, én már lezártam a dolgot, van barátom,boldog vagyok vele,szeretem őt,és vele szeretném leélni az életemet. De többször is álmodtam már az exemel kapcsolatosan. És van olyan megérzésem hogy ez azért van mert még mindig gondol rám.Nemrég most is like-olta az egyik képemet ami szinte fura volt mivel már rég nem like-olt semmit,hiszen idáig mindig csak gúnyolódott vagy rossz megjegyzéseket írt.(persze nem publikusan). Igaz régen nem írt már rám de miért pont most tetszene neki valami. Azt szeretném kérdezni hogy miért csinálja ezt..Van barátnője de még mindig ugyan úgy érezhet mint régen.. Vagy hiányozhatok neki.. Esetleg szeret engem...hiányzik a társaságom a régi beszélgetéseink..vagy csak nem bír belenyugodni az egész ügybe és ő is megszeretné ezt beszélni csak fél. (sajnálom ha hosszúra sikeredett a szöveg és előre is köszi a válaszokat/véleményeket‼)

#harag #ex #keresés #lezárás #ő úgy látszik még nem #magára vonja figyelmet #talán figyelmen kívül kéne hagynom
2018. márc. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
csak kúrogatni akar veled
2018. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miből gondolod? :D régebben nem néztem volna azt ki belőle hogy most csak szexre használjon ki,és van barátnője. Ezért is furcsállom hogy még mindig magára vonja a figyelmet.
2018. márc. 6. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

én is férfi vagyok, sejtem mi járhat a fejében


de ebből a szempontból egy nő sem más: tartalék vagy neki, akihez nyúlhat, ha éppen nincs más vagy ha a barátnője mellet hajlandó vagy ...

2018. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen a véleményedet:) lehet igazad is van.
2018. márc. 7. 19:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta sok minden változott! Szakított a barátnojevel es rám irt. Nagxon fura volt képzeljétek az elott mi elott irt volna volt egy álmom és sz volt benne ,hogy szakított és hozzám jott segitseget kerni. Mikor ezt leírtam neki o is azt mondta “én id almodok veled,úgy éreztem bocsánatot szeretnék kérni toled”. Elfogadtam a bocsánat kérést megint kibékultunk. Elkezdett mesélni is magáról bíztattam ot hogy kuzdjon barátnoje végett ha igazán szereti.Egyfolytában azzal volt elfoglalva mivan velem... na.. kíváncsi vagyok mit szeretne. (Flortolt is velem) (ja és bocsi helyesirasert de mobilrol vagyok)
2018. ápr. 6. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!