Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig a bizonyos fokig...

Meddig a bizonyos fokig “egezseges” egy párkapcsolatban, hogy a nőnek legyen egy nagyon jó fiú baratja? Közös találkozások, egész nap beszélgetnek telefonon meg instan is.

Figyelt kérdés
É
2020. ápr. 19. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
"Pillanatképek az intézetből" c. könyvünk ajánlóját olvashatták.
2020. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez számomra eddig csak állom.
2020. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első csókig...
2020. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha párjával töltött minőségi idő rovására megy az illetővel való beszélgetés, vagy ha "akkor is a fiúbaráttal kapcsolatos beszélgetésre gondol" amikor párjával minőségi időt tölt együtt, esetleg intim módon van együtt vele. Másik dolog: egy bizonyos mértéken túl - véleményem szerint - a másiknak a párkapcsolatról való esetleges érzékeny témák kibeszélése, megvitatása is jelenthet problémát. Abban az esetben, ha problémák vannak a párkapcsolatban, de az illető ezt nem a párjával vitatja meg, hanem egy kívülállóval - még ha barátnak is tartja. Nem azt feltételezem hogy itt is ilyenről van szó, csak sokszor találkoztam már ilyennel.
2020. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tehát párkapcsolatban élsz, de közben egész nap egy fiú barátoddal csacsogsz telefonon meg találkozgatsz?

Kuka, én ezt egy hétig se tűrném.

2020. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én féltékeny típus vagyok. Fiú barátot csak akkor fogadok el, ha rokon vagy meleg.
2020. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehéz megtalálni a végletet a féltékenység ("nem lehet senkid, aranykalitkába zárlak") meg a "azt csinálsz amit akarsz" közt.
2020. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hónapok ota tartó aktív kommunikáció, elet majdnem minden témáját atragva, telefon beszelgetes mikozbe megy valahova, elmeséli az egész adott napját, neha megjegyzést tesz arra, hogy milyen “gyökér” a párja. Meg neha tema volt, hogy nem igazan kapja meg a kellő figyelmet, és törődést amire igazából vágyna. Meg ilyen hasonló dolgok...
2020. ápr. 19. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két ilyen barátnőm volt eddig. Dobtam mindegyiket mert nem bírtam ahogy a másik srác csorgatja rá a nyálát így hát úgy gondoltam hogy akkor beszélgessenek csak :D ilyen lányokkal nem éri meg foglalkozni
2020. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy különbséget kéne tenni fiú és lány között addig amíg barátokról van szó. Ha a lány hűséges hozzád és a fiú barátja közeledik felé, így is úgy is leállítja majd és nem fog belemenni a játékába.

Az, hogy már vele tárgyalja meg, hogy nem kap elegendő figyelmet és "gyökér vagy" vele, engem már arra enged következtetni, hogy a barátjától próbálja megszerezni azt a figyelmet amit szerinte tőled nem kap meg. Ebből tényleg lehet gond, de nem hiszem, hogy megoldaná a problémát ha eltiltanád attól a baráttól vagy ilyesmi.

2020. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!