Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék ismerkedni emberekkel?

Hol tudnék ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés
19/L
2020. ápr. 21. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Neten? Társkereső, közösségi oldalak, fórumok
2020. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ismerkedés-kompatibilis vagyok :D :)
2020. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most leginkább interneten,de lehetőleg ne itt próbálkozz...
2020. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Itt is akadnak normális emberek, csak jó sok szerencse kell, hogy éppen olyat fogj ki. Én itt több barátot is szereztem már, ezen az oldalon.

Egyébként tulajdonképpen bárhol lehet ismerkedni, pusztán személyiség függő.

2020. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen, hülyén hangzik, de leginkább, a chillesebb online tékokat ajánlom, ahol nem azért mozdulnak rád mert lány vagy és ismerkedni akarsz, csak szimplán társaságot keresnek.

Talán a dont starve together, vagy online társasjátékparty-k amik jó pontok lehetnek ismerkedésre.

2020. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is tudom ajánlani a gyakorit, csak annyi legyen a feltétel, hogy ne kifejezetten barát/társkeresőnek használd.

Egyébként itt ismertem meg az exemet, akivel 4 évet voltunk együtt, ráadásul még Svédországba is kijutottam az ő közvetítésével. Szóval még ekkora extra élményt is szerezhet az ember ha szerencsés. Továbbá van egy barátom, vele 1 éve tartom a kapcsolatot, itt ismertem meg.

2020. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekm is lenne kedvem ismerkedni.L
2020. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!