Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel sokat szoktunk írni. Nagyon jókat beszélgetünk, de mostanában kezdek kifogyni a témából. Rájöttem, hogyazért, mert ő nagyon ritkán dob fel új témát, általában csak arra reagál, amit írok, és arról kezdünk el beszélgetni. De ha nekem kifogynak a témáim, behal a beszélgetés. Mit tudnék ilyemkor csinálni?

2020. ápr. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy a barát kifejezés itt kétséges. Szerinted?
2020. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg barátok vagytok ezt meg kéne tudnotok beszélni. Én finoman jelezném ezt felé. Ha szeret, akkor nem fog ezen megsértődni, hanem mondjuk elgondolkodik rajta, és leírja neked, hogy miért van ez.

Nekem egy netes barátommal volt ilyen időszakunk, de annyira szoros a kapcsolatunk, hogy nem kavart be a dolgokba. Sőt meg tudtuk ezt beszélni is.

2020. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem igazi barátság, olyat keress akivel közös az érdeklődési körötök azzal jobban tudsz beszélgetni és ő is dob fel témát.
2020. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!