Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig tart az eletkor amikor...

Meddig tart az eletkor amikor igaz baratokat szerezhetsz?

Figyelt kérdés
Hol szerzel inkabb gimi/egyetem stb?

2020. máj. 11. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
(20 eves vagyok es meg majd egyetem elottem se aggodok h nem lesz mar tobb jo baratom fiatalon akivel elmenyeket szerezhetek, bulizhatok, fesztivalozhatok, programozink stb es jolenne ha lenne meg nehany jo baratom mert keves van)
2020. máj. 11. 13:39
 2/7 A kérdező kommentje:

Es kimaradt a tini korombol (kapcsolat miatt is, meg mivel a sulim meszebb volt es ahol lakok ott mar nem voltam joba senkivel ) es kimaradt h csakugy kihivnak random es kimehetek.. nekem mindig csak eloretervezett programom volt mert az az 1-2 batatom messzebb lakik vagy hasonlo.


Soha nem volt egy “nagyobb” kozosseg, barati tarsasag amibe beletartoztam.


Es bar probalok mindenbe pozitiv lenni de ez azert elegge faj az eletembe ez az a dolog amit mashigy csinalnek de mar nem tudom visszacsinalni.

2020. máj. 11. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár 60 évesen is lehetnek új barátaid.

A barátság ugyanis NEM a közös MÚLT, hanem a közö JELEN!

2020. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az embert párt találhat, addig szerintem barátokat is. Anyukám 50 körül ismerte meg a mostani legjobb barátnőjét. szerintem bármi előfordulhat, ha van lehetőséged közösségbe járni.


Én gimiben ismertem meg a legjobb fiú barátomat, egyetemen a két legközelebbi lány barátomat és a páromat is. Most elköltöztem egy másik helyre, a felső szomszédasszonyom is barátkozik velem és egyre többet vagyunk együtt, az új munkahelyemen is a hr-es csajszival lettünk barátnők szinte... Mindenhol van lehetőség :)

2020. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt látom a környezetemben, a szüleimnél is, hogy hiába 70 éves az ember, a barátság akkor is rátalál.
2020. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okes koszi


De amugy azert inkabb mostanaban erdekelne fiatalon 😂 (nem leszolas)

2020. máj. 11. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatalon IS lehetnek új barátaid meg idösebben is, egész addig, amít élsz!
2020. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!