Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudok ennél többet tenni érte?

Tudok ennél többet tenni érte?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek látszólag valami baja van, figyelmen kívül hagyja a csoportot, alig válaszol, és mikor felhívtam alig szólt valamit, egy szavakban válaszolt. Kérdeztem tőle, hogy mi a baj, de azt mondta semmi. Mondtam neki, hogy bármikor rámírhat és beszélhetünk, de csak egy okét írt. És tudom, hogy olyan típus aki nem szereti ha sokat kérdezgetik. De mégis aggódom, és legszívesebben kifaggatnám, hogy mi a baja, de az gondolom nem vezetne jóhoz. Nem akarom, hogy úgy érezze, hogy leszarom. Szóval ez esetben mit tudnék még tenni?

2020. jún. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Legyen sajàt életed
2020. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van, csak ő is a része
2020. jún. 4. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkabb ugy tünik mintha az ö életét akarnád élni a sajatod helyett.

Es nem mintha az eleted resze lenne.

2020. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En hibam rosszul fogalmaztam, igazabol csak az bant, hogy o rosszul erzi magat, es aggodok erte, es felek hogy engem is eltaszit magatol
2020. jún. 4. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, tenyleg hulyesegnek tunik ez a kerdes, csak en esek tulzasba, legyszi ne iteljetek el 😂
2020. jún. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!