Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok, ha kiderülne...

Hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a fiatok legjobb barátja egy meleg srác?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
semmit. megmondanám a fiamnak, h fogadja el, amilyen és én is így tennék.
2014. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Legalább nem fogja lecsapni a kezéről a csajokat. Az én öcsémmel folyton ezt csinálták a haverjai.
2014. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Felvilágosítanám a gyermekemet, hogy a haverját a liberális démoni eszmék megszállták, úgyhogy vigyázzon magára, mert átragadhat rá a kórság
2014. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Nekem van egy pár melg barátom, teljesen normális emberek, nem fogják belevinni a ''rosszba'' a srácot.
2014. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Erre kéne valamit reagálnom? Meglepődnék és körülbelül ennyi. Nem az én gyerekem homoszexuális...
2014. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne sehogy,szerintem nem baj az. Nekem van egy biszex lány haverom,bár azt anyumék nem tudják.De a csaj soha nem akart rám mászni vagy ilyesmi. Ugyan is attól mert biszex vagy meleg vki nem fog mindenkire ráugrani.Ők is ugyan olyan emberek. Nyilván ha legjobb barátok,akkor nem akar tőle semmit!
2014. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, ha a szülő nem vette korábban (gyerek-, serdülő-/fiatalkor) észre a látható jeleket... Ilyenkor már mindegy, felesleges csatázni. Ha neki ez a jó, akkor tegye.
2014. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma meleg srácok nem mennek rá minden fiúra. Tehát én semmit nem reagálnék.

Ez kb olyan: Ti mit reagálnátok ha a fiatoknak lenne egy csaj haverja. Arra mit reagálnál? Semmit mert teljesen normális.

2014. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó!

Milyen látható jeleket? A homoszexuális az nem olyan, hogy egyik reggel melegként ébred, és azon nyomban világgá kürtöli, hogy ő más beállítottságú. Az elején még titkolja, a szülei sem tudják, hogy meleg. El kell magát fogadnia,aztán fogja elmondani a körülötte élőknek. Amíg ez meg nem történik, addig a családja sem tudja.

2014. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A 9. vagyok. Az előző válaszom a 7-nek szól
2014. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!