Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem úgy, mintha...

Miért érzem úgy, mintha "megcsalnám"? Miért érzem azt, hogy rosszat teszek?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel egy éve tartjuk a kapcsolatot. Többet tud rólam, az életemről, mint bármelyik másik ismerősöm. Pár hónapja megismertem valakit itt az oldalon, akivel szintén jól kijövök.


Csak, amikor ezzel az újabb emberrel beszélek, akkor kicsivel utána bűntudatom van, mintha nem lenne korrekt a haverommal szemben, hogy mással is ismerkedek.



2020. jún. 10. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az embernek lehet több jó ismerőse, nem feltétlen egy vagy kettő
2020. jún. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de valahogy már a kettőt is helytelennek érzem. Mintha ezzel azt jelezném, hogy aki előbb jött, az kevés nekem, hogy nem becsülöm meg eléggé meg ilyenek.
2020. jún. 10. 04:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyet még nem is hallottam :D

Miért ne lehetne számos haverod vagy barátod lelkifurdalás nélkül? Nem lecseréled az elsőt, de még ha úgy is lenne, ez benne van az emberi kapcsolatokban.

2020. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Anyádék nem bigott vallásosok véletlenül? :D
2020. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Ateista az egész család.
2020. jún. 10. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert megcsalod. Kamaszkorban ez a szó káromkodásnak minősül, tudom, de idővel majd rájössz, hogy VALAKIT mindig megcsalsz, amikor időt/energiát/anyagiakat, vagy bármit áldozol másra. Ez az élet rendje.
2020. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet egyszerre több haverja az embernek. Még akkor is ha az eggyiket jobban kedveli (szereti) mint a többit lehet, hogy az első barátodnál nem csak barátságot érzel.
2020. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!