Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyre lehet még hozni?

Helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés

10 éven át volt egy igazi gyerekkori barátom, kölcsönösen elvoltunk és élveztük egymás társaságát. Sajnos összevesztünk. Ő tett egy olyan bunkó dolgot amit nagy valószínűséggel nem sértésbek szánt de én felkaptam rajta a vizet. Összevesztünk és többet nem mert ellém állni ahogyan én se elé. Soha nem beszéltük meg ezt az összeveszést nem próbáltuk tisztázni. Nekem hiányzik és szerintem ha nem keresem soha többet nem fogunk beszélni. Most azt hiszi hogy utálom. Hihetném azt hogy ha a vita után se keresett akkor nem érdeklem, de folyton néz ha meglát meg a

közös barátainál is érdeklődött utánam.

Megérné felkeresnem vagy hagyjam inkább?



2020. jún. 15. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval a helyzet az hogy a rólam jövő infó érdekli, de ő magától nem keres fel
2020. jún. 15. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de készülj fel lélekben, hogy ha nem, akkor erős maradj és lépj túl rajta.
2020. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok, hogy csajok vagytok. Keresd fel nyugodtan, és ne játszmázzatok. Túl rövid z élet az effajta szarakodásra.
2020. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magad írod, hogy a sértést valószínűleg nem Neked szánta, de Te felkaptad a vizet.

A Te dolgod a közeledés, nem az övé.

2020. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 1 próbát meg ér veszteni valód nincs és hátha jó sül ki belőle.
2020. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!