Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék valakivel...

Hogyan tudnék valakivel összebarátkozni facebookon?

Figyelt kérdés

Szeretnék új barátokra szert tenni a facebook ismerőseim közül, akikkel még nem is beszéltem igazából. Csak sajnos nagyon rossz vagyok a kezdeményezésben. Egy haliig eljutok, de aztán leblokkolok. Nem tudom, hogy lehetne folytatni a beszélgetést, hogy a végén akár barátság is legyen belőle.

Tudnátok adni tippeket? Mit írjak?


2020. jún. 20. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bármit is számítana: 17/f.
2020. jún. 20. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

1. Képtelen vagy kommunikálni.

2. Facen akarsz barátokat szerezni

3. Olyan ismerőseid vannak ott akiket nem is ismersz.


Figyi ugye a kaját nem anyud rágja meg neked?

2020. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Beszélgetni kell elvárások nélkül és nem kimondottan barátkozni.
2020. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1, kicsit kevesebb előítéletességet. Ebben a "képtelen vagy kommunikálni" dologban lehet ráció, de sajnos ez egy olyan kicsi község, hogy jóformán csak öregek vannak. A másik része meg az, hogy azért nem is merek kezdeményezni, mert rengeteg bántást (nem fizikális, hanem verbális) kaptam kortársaimtól, így az alapból alacsony önbizalmam leküzdötték 0-ra.


#2, valahogy úgy értettem én is, de tanácstalan vagyok.

2020. jún. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

miben vagy tanácstalan. Beszélgess vele azt kész. Vagy lesz közös témátok vagy nem. Ha nincs bennetek semmi közös, akkor csak az időtöket pazaroljátok egymással.


Én pl nem tudok olyan személlyel beszélgetni akit csak a bulizásról, sportról, fociról, szexről lehet beszélgetni illetve panaszkodik folyamatosan. Nincs bennünk semmi közös, kár az időt pocsékolni rá..

2020. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!