Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm,...

Miért csinálja ezt a barátnőm, mióta elköltözött?

Figyelt kérdés

Középiskola után elváltak az útjain, de még mindig nagyon jó barátok vagyunk, csak már havonta-kéthavonta egyszer tudunk csak találkozni. Átlagosan hetente egyszer chatelünk egymással, hol ő ír rám, hol én. Viszont amikor én írok, akkor megfigyeltem, hogy mindig olyan gyorsan abbamarad a beszélgetés, mintha nem lenne kedve hozzá. 5-6 üzenetváltás és már alig válaszol, vissza sem kérdez, a végén már csak a lájk jelet küldi. Viszont amikor ő keres, akkor mindig nagyon hosszasan elbeszélgetünk, és ő is nagyon érdeklődik olyankor irántam, hogy mi van velem. Tehát nem az van, hogy csak ő mesél magáról, hanem rólam is kérdezget.


Egyébként rákérdeztem már erre, és olyankor mindig azt mondja, hogy most fáradt, nincs kedve, stb.


Szerintetek miért van ez így?



2020. jún. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert fáradt, s nincs kedve beszélgetni.

Megmondta, nem?

2020. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet ahogy mondja. Mikor ő ír rád, akkor van kedve hozzá, ráér. Mikor te írsz, lehet nem megfelelő neki az időpont, vagy nincs kedve irogatni.
2020. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet hogy éppen amikor te írsz rá akkor nincs kedve hozzá és fáradt ahogy írja is. Lehet amikor még ő ír akkor nagyon is van kedve hozzá és éppen olyan passzban is van. Szóval szerintem nincsen különösebb oka ha még kérdezget is és minden oké veletek.
2020. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, miért nem hiszed el neki, hogy "most fáradt, nincs kedve, stb.", ha valós a gyanúd, akkor nincs értelme egy nem őszinte kapcsolatot fenntartani, tehát nyugodtan elengedhetitek egymást még azelőtt, hogy ő kopna le rólad lassan... ha meg alaptalan a gyanúd, mert egyébként tök őszintén válaszol, akkor fogadd el, és kész.
2020. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt mondja, fáradt, nem alkalmas neki, stb., tehát nem akar most beszélgetni, mért erőlteted?
2020. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért nem érted, hogy miért csinálja ezt. Teljesen logikus, nem jókor kapod el cseten, nincs ideje, kedve stb.
2020. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!