Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy a legeslegjobb barátnője elköltözött?

Figyelt kérdés
Most lesz kb. egy hete, hogy elköltözött de már most ki vagyok készülve... egyszerűen nem tudom feldolgozni... valaki tanácsot tudna adni aki már átélte ezt, hogy mégis hogy dolgozzam fel ezt?!

2014. márc. 6. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ősszel költözött el. A legszomorúbb az egészben hogy azóta le se sz(a)r. Próbáltd meg magad teljesen elfoglalni, tanulás, sport, hobbi, más barátook/ismerősök. Igyekezz új barátokat találni, mert ha meg is marad a barátság köztetek, azért más a minősége egy interneten/telefonon tartott barátságnak mint akivel bármikor találkozhatsz spontán. Sok sikert, nekem is hónapok kellettek mire feldolgoztam.
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem tortent ilyen regen, szomoru voltam miatta es unatkoztam is. Nagyon ritkan keresett, valaszolt. Most mar egyaltalan ram sem bagozik, pedig mikor elbucsuztunk olyanokat mondott hogy orokke legjobb baratok baradunk.

Most meg en koltoztem el jo messzire mindenkitol, ok is csak par hetig erdeklodtek hogy milyen a hely meg hogy erzem magam, de mostmar sokan lekoptak es az akkori jo barataim is nagyon neha irnak csak, volt hogy honapokig nem valaszoltak egy-egy uzenetemre, pedig igergettek hogy igy levelezunk keg ugy csetelunk majd...


Az elejen nagyon rossz, de idovel tul lehet tenni magad rajta.

Csak el kell foglalni magad massal, ugy ahogy az elso irta.

2014. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!