Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éberalvók, hogy birkóztok meg...

Éberalvók, hogy birkóztok meg a napi feladataitokkal munkahelyen, magánéletben?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kv, kv és még kv. Ja és ki ne hagyjam, hogy kv XD
2020. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az 1-eshez, én is koffeinnel bírom ki.. meg néha sikerül hétvégén kialudni magam.


De ahogy telik az idő, egyre kimerítőbb, és sajnos én nagyon durván rászoktam az energiaitalra (napi 2-3, plusz kávét is iszok), nem tudom meddig tudom még csinálni, már érzem a következményeit.

2020. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Hát ez az, a szervezet sem bírja a serkentőket a végtelenségig.


A pihenés alapvető szükséglet. De az esetemben talán valami genetikai probléma lehet, hiszen hulla fáradt vagyok és nem tudok aludni

2020. jún. 23. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A kávé és az energiaitaltól 45 éves korára az ember szervezete egy roncs lesz. Szóval úgy legyen csak a "kv kv kv kv xD"
2020. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van 4-es, de akkor mit lehet csinálni?


Én vezető vagyok, napi 10-12 órát dolgozok, éjszaka meg sokszor a melón kattogok... A váltás meg nem opció még pár évig, mert kell a pénz. Még csak 30 leszek, de már most sokszor azt érzem, hogy felrobban a mellkasom.

2020. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Nem tudom. Egyelőre úgy tűnik, hogy szívás számunkra az egész.


El kell fogadnunk, hogy 50 éves korunkra leépülünk és akkor talán adnak segélyt amin élhetünk.

2020. jún. 23. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire számítok. Én csak 19 éves vagyok, de idült alvásproblémákkal jártam egy g**ierős gimibe, mellette pedig egy matematikus foglalkozott velem, dolgoztam és felkészültem egy természettudományos tárgyból fél év alatt emelt szintű érettségire a nulláról gyakorlatilag.


Nekem nem az alvásminőségemmel van a fő gond, hanem elalvási és ébredési zavarom van. Értsd: akármilyen fáradt vagyok, legalább másfél óra elaludni, gyakran abszolút nem is sikerül, az ébredés pedig nagyon durva. Én próbáltam nagyon sok mindent. Elalváshoz egy csomó relaxációs technikát, gyógynövényes cumót, sportot, mindent. Ébredéshez is, a legrosszabb a zuhany. Egy dolog vált be eddig, hogy kierőszakolom magam az ágyból, elbotorkálok pisilni, és hidegzuhanyt veszek. De az önkínzás, azt senki kedvéért nem vagyok hajlandó megcsinálni.


Hát... Nekem ez úgy ment, hogy 4-5 energiaital, 4-5 kávé és 2 doboz cigi naponta. És nagyon durva volt, mert a szívemet úgy taccsra vágta, hogy volt, hogy egy emeletnyi lépcső után le kellett ülnöm, úgy szúrt a szívem. De teljesíteni kellett, muszáj volt. Nem bántam meg, az eredménye meglett.


És a durva, hogy nem is fizikailag visel meg legjobban ez az egész sztori. A serkentőktől állandóan feszült, ideges vagyok. Izzad és remeg a kezem, hányingerem van. És lelkileg érzem, hogy felőröl. 19 éves fiú vagyok. És most komolyan, mikor randizgatnom kéne, szórakoznom, esténként néha már sírok, mert hullafáradt vagyok, más szó szerint alig bírok lábra állni, úgy fájnak a csontjaim, ízületeim, és NEM BÍROK ELALUDNI. És most őszintén... Ki tudna mondjuk egy randin egy bevérzett szemű, pusztítóan cigiszagú, láthatóan síkideg emberrel nyugodtan beszélgetni? Pedig lehet velem, csak meg kéne ismerni, nem látszatra zsigerből elítélni, mert beteg vagyok... Áhh... Mindegy...

2020. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!