Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális ha ezt...

Mennyire normális ha ezt csinálja az egyik barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk találkozni páran (voltak lányok és fiúk is vegyesen, de kisebb csoport 6-8 fő) és többször is láttam, hogy az egyik barátom a mellemet nézi. Ilyen feszülős felső volt rajtam, amit nem nagyon szoktam felvenni, tehát azt is gondoltam, hogy valószínűleg ez az egyik ok amiért nézi. Az egész egy kicsit idegesítő volt, mert én észrevettem kb mindig ha nézte (a többiek nem), de szólni nem akartam mert akkor még kényelmetleneebbül éreztem volna magam.


A kérdés, hogy tényleg azért nézte amit leírtam és erre számítsak máskor is ha ebben/ilyen felsében megyek? (Meg persze az eredeti kérdés, hogy ez másnál is előfordul/fordult,e már)


(Ja és ha számít 16 éves vagyok)



2020. jún. 26. 03:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Biztos tetszik neki a melled

Ha zavar, hogy nézi akkor ne vegyél fel feszülős cuccokat

2020. jún. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Idővel a srác majd megtanulja, hogy leplezettebben csinálja, de minden pasi stíröli a csajokat.


Nem mondom, hogy szép dolog, de rohadt nehéz ellenállni neki. :)

2020. jún. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért érzem azt, hogy neked ez valahol imponál? Biztos vagyok benne, hogy ezekután is felfogsz venni feszülős pólókat, dehogy zavar ez téged :D
2020. jún. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Négyszemközt megkérheted hogy ne csinálja, mert téged ez zavar. Csinálni fogja vsz továbbra is, de tán majd odafigyel hogy ne vedd észre :)

Itt ő az aki kellemetlen helyzetbe hoz téged, neki kell változtatnia, nem neked. Ha valóban a barátod, akkor ezt megérti, és nem intézi el annyival hogy húzz bő pólót.

2020. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem ertettem, miert kell qrvanak allni, ha nem akarod, hogy megbsszanak...
2020. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha zavarna nem vennél fel ilyet. Mibe fogadjukhogy legközelebb is direkt ilyenbe mész, itt meg csak dicsekedni akarsz? :D
2020. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Abban a korban vagy, amikor már közelebbről is érdekelik a lányokat a fiúk. Azért is vagytok egy "bandában". A banda szót ne pejoratív, hanem jó értelmében vegyed. Vagy nevezzük inkább csoportnak.

Mindenki azzal csábít, amit magán előnyösnek tart. Nők: ajakrúzs, hajviselet, melltartó a mellekkel, miniszoknya, feszes nadrág... Férfiak: menő hajviselet, ruha, trágár beszéd, cigaretta... (ez utóbbiak a nőknél is megtalálhatók).

A világ legtermészetesebb dolga, hogy a fiúk felfigyelnek a szép alakú formás melleidre. Ezen csodálkozni vagy megbotránkozni (mert felfigyelt) természetellenes. Ha Téged ez mégis zavar, akkor legközelebb ne vedd fel olyankor, amikor az említett fiú is ott lesz. Biztosra veszem, hogy akkor majd egy másik fiú fog figyelni.

Ffi.

2020. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Remek felveszel egy csöcs domborító felsőt és csodálkozol,hogy eléred vele azt a hatást amire tervezték.
2020. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha nyitva van a játékbolt bemegyek, ha nincs akkor benézek az ablakon, de ha az sem opció legalább elnézek felé, hogy mi újság arra....ha érted a dolgot! :D
2020. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!