Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért társítják mai modern...

Miért társítják mai modern társadalmunkban a szívtelenséget az erőhöz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt még így nem hallottam, de ha belegondolok, simán logikus. A szívtelen embereket nem húzzák vissza az érzéseik és törtetők. Ez pedig erő.
2020. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert az emberek nagyon nagy része azt hiszi, hogy átgyalogolhat másokon büntetlenül, és sosem kapja azt vissza amit ő tett az emberekkel.Pedig nagyot tévednek. Azt is sulykolják, hogy az a helyes ha tiporsz+bármit megtehetsz ha az érdekedben áll.

És ez sem igaz. Nem árthatsz másnak.Csak így tudsz felállni.

2020. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2+ Nem árthatsz másnak.Csak így tudsz felállni.


Ez az igazi erő, így élni.

2020. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: Miért, hogy kapják vissza?
2020. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 Az életük különböző területein. A válás is jellemző náluk. Család széthullása.

Egy darabig megy a szekér, aztán van egy pont, és indul a lejtmenet.

2020. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Igazából a válás szinte már mindenkire jellemző.

Szóval, összességében sehogy sem kapják vissza, csak bízol benne, hogy igen.

2020. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem kapják vissza, soha.

Sőt, ők lesznek a sikeresek, mert annyi önbizalmat szereztek más bántalmazásából (lifesteal-nek hívják), hogy ők lesznek a felnőtt életben az igazgatók, jó karrierjük lesz, jó életük. Ezért ők az erősek.

Aki meg mindig jó akar lenni, azt megnyomorítják és nagyon nehezen állnak fel belőle. Sokan elbuknak miatta, öngyilkosság, stb. Ezért hívják őket gyengének, selejtnek, természetes szelekció áldozatának, stb.

2020. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert 2011.-ben meg lett mondva egy híres ember által, hogy ki mennyit ér, így el lett fogadva ez a nézet a társadalmunkban.
2020. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

7-es: Természetes szelekció... Hányszor hallottam ezt! Azért is nevetséges, mert jócskán meggyűlne a bajuk a vadászattal, gyűjtögetéssel. :D Utódgondozásról, szülésről pedig ne is beszéljünk... XD


Annyival egészítenélek ki, hogy így, mint ahogy leírtad ezeknek a nyomorultaknak a véleményét a szociáldarwinizmus nevű áltudomány adja. Azt mégsem mondhatják, hogy: "Sziasztok Gallyra Jakab vagyok! Sajnos képtelen vagyok közösségben élni, ezért ti vagytok az alja, én meg a teteje".

2020. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem társítják.
2020. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!