Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szoktátok megmondani,ho...

Honnan szoktátok megmondani,hogy valaki ideges üzeneten keresztül?

Figyelt kérdés
Én a barátommal azt tapasztaltam,hogy amikor ideges akkor mindig pontot tesz a mondat végére (sose szokott amúgy) vagy úgy válaszol simán,hogy 'ok' vagy esetleg emojikkal.

2020. júl. 9. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan így.

Mindenkinek van egy saját stílusa mikor üzenetet ír, ezt pedig könnyen megfigyelheted.

Ha eltérően ír például látod.

Én mindig használok ékezetet, nem rövidítek. Idegesen türelmetlen vagyok: elhagyom az ékezeteket, hibásan írok mert kapkodva félrenyomok, rövidítek.

A barátomnál ha "..." van az üzenet végén, akkor tudom, hogy a feje már vörösödni kezdett.

2020. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megírom, hogy fölb.sztad az agyamat, ebből a másik általában sejti, hogy kissé ideges vagyok...
2020. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Érezni, átjön a személyisége az illetőnek.
2020. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ilyenekből, amiket előttem is írtak. vagy ha valaki a tőle megszokotthoz képest sokkal rövidebb vagy sokkal hosszabb üzenetet ír.
2020. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
😡😠
2020. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha változik a stílusa.

mondjuk nálam kicseszés, mert magyarul nem szoktam emojikat használni, csak ha már felbsztak és próbálom tompítani a dolgot vagy valami, viszont németül folyamatosan, hogy átjöjjön mikor mondok valamit kedvesen/viccesen vagy ilyesmi, mert nem érzem úgy az árnyalatokat mint magyarul és nem kéne hogy a szaktársaim besértődjenek valamin... viszont így ha nyelvet váltok (kevesebbet chatelek magyarul mint németül) néha átszivárog...

2020. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Németről jutt eszembe. Tőmondatokban kommunikálással, ki lehet fejezni az érzéseket.


Hogy a mondandót tőmondatokra szedve, lehet variálni a sorrendet.

2020. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak szavakat válaszol

Csupa nagybetűkkel ír

Pont pont pont a mondandó végén

2020. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alpári lesz, és tolja rám az ő sarát
2020. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!