Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal, mint a...

Van olyan oldal, mint a Tinder, de barátkozós? 25 évesen hol lehet barátokat szerezni? :D

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen oldalnak én is örülnék, de még a barátkozásra kijelölt oldalakon is a fszukat mutogatják az emberek... Amúgy ha nő vagy, szintén nőként, korodbeliként szívesen dumálok veled, én is meg vagyok lőve a barátszerzéssel. :)
2020. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy jó kérdés egyébként. :D Nem tudom, nekem sincs marha sok barátom és fogalmam sincs, honnan lehetne értelmes embereket "kihorgászni".
2020. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, meg is van a piaci rés :D


Elit barátkereső :D dickpic nélkül :D

2020. júl. 15. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene, de én sem ismerek semmit. :/ Esetleg itt próbáltál már barátkozni?
2020. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neeem :D nem szoktam gyakorizni, csak ha valami nagyon egetrengető kérdésem lenne. Annyira nem fontos, van 1-2 barátom, párom is, csak most egy videóban hallottam valakitől, hogy "mindig odasodor valakit az élet hozzá, akivel igaz barátságba kerül" és gondolkodtam, hogy nekem ilyen nincs és sosem volt :D akik a barátaim, ők általános suliból és középsuliból maradtak 1-1 ember :D
2020. júl. 15. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnyugodhatsz, sokunknak nincs igazi barátsága :DD
2020. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó én nem azt mondom, hogy nincs mert ez az 1-2 tényleg az az igazi napi kapcsolatos legjobb barátos dolog, de azért jó lenne 1-2 új embert megismerni :)
2020. júl. 15. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen alkalmazás, Bumble a neve 😊
2020. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!