Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szállnak le rólam...

Miért nem szállnak le rólam még egy év elteltével sem? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve, hogy elkezdődtek a bajok a volt barátaimmal. A probléma fő forrása egyszerűen annyi, hogy nem ismertem fel időben, hogy rossz emberekkel vagyok körülvéve. Sajnos megbíztam bennük, elmondtam nekik olyan bizalmi dolgokat is, amiket nem lett volna szabad. Ketten nagyon primitív lányok, többször is sodortak gáz ügyekbe (illegális nem történt). Amikor bejelentettem nekik, hogy karriert fogok építeni (és részleteztem a terveim) akkor változtak meg a dolgok. Kettejüknek az volt a baja, hogy el akarok valamit érni, de nekik nincsenek kilátásaik, egy pedig szintén tanulni fog, így neki az volt, hogy én miért szeretnék tanulni, miért nem ő az egyetlen, akire fel lehet nézni, hogy okos, céltudatos... Szépen lassan ellenem beszélték egymást, kibeszélni, kiközösíteni, beszólogatni kezdtek. Próbáltam helyre hozni a dolgokat, de mindig veszekedés lett a vége. Eljött az idő, amikor olyan durván belém kötöttek, hogy eldöntöttem, hogy elég belőlük, vége (ekkor még csak a két buta lányból). Eközben ők a 3. személyt is ellenem fordították, de ő alattomos módon hallgatott erről és még hónapokig (!!!) nem mondta el, hogy nem tart igényt a barátságomra... Sajnos nem nagyon vettem észre ezt, mert távolabb él. Azt hittem vele rendben vannak a dolgok, kisírtam neki a lelkem a másik két lány miatt, de ő mindent szóról szóra továbbított nekik. Nem volt egyszerű túllépni, de azóta csak a karrieremre koncentrálok, már nincs helye az életemben a negatív embereknek. Tudatosan figyelek arra, hogy a volt barátaim ne tudjanak arról, hogy mi történik velem, még a sikereimről sem. Nem beszélek már róluk, de a mai napig visszahallom, hogy a három lány rólam kérdezősködik, pletykálnak, kiteregetik a bizalmas dolgaimat. Már letiltottam őket mindenhol, mert nem akartam őket látni +direkt olyanokat posztoltak amivel oda rúgtak nekem, ahol fáj. Már nem járok egy suliba egyikőjükkel sem. De miért csámcsognak még mindig az én nevemen? Soha semmit nem ártottam nekik, de még mindig pusmognak rólam. Lépnem kéne valamit?

2020. júl. 19. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük. Az igazi barátaid neked fognak hinni, nem idegeneknek.
2020. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, éld a kis életedet előre nézz és az idő leszokta iskolázni az ilyeneket, elég rendesen:D
2020. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy "barátnőm" kb. két évig áskálódott. Ebből minimum fél évet úgy, hogy én még nem vettem észre, és azt hittem, barátok vagyunk. Csak aztán feltűnt, hogy minden közös ismerősünk kb. leköp olyasmikért, amikről én nem is tudok, és sosem történtek meg...

Szóval ja, sajnos két évig el tud az ilyesmi tartani. Reméljük, neked nem fog addig.

2020. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a legizgalmasabb dolog az életükben
2020. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha te letiltottad őket mindenhonnan és nem osztasz meg semmit a sikereidről, akkor ők mégis honnan és hogyan tudnak róla? És mégis hogyan látod te hogy ők mit posztolnak (szerinted direkt), azért hogy téged bántsanak?


Óvoda

2020. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy a sikereimről tudnak. Azért lettek pont letiltva, mert nem bírtam nézni, amiket kitesznek. A régi dolgaimmal vannak még mindig elfoglalva, illetve terjesztgetnek meséket.


Köszi

2020. júl. 19. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Az az ő dolguk.


Sajnald őket, hogy még mindig itt tartanak.

2020. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem töröld magad az összes közösségi oldalról fotóiddal együtt.

Létrehozol egy újat rövidített névvel vagy valamilyennel s ott újra építed "életed"..., mert az ott nem élet csak bohóckodás.


Létrehozol új email címet is, új telefonszámot...s ennyi.


Persze, te is porig tudod őket alázni a róluk tudott dolgokkal s még egymás ellen is uszítani, ha ez boldoggá tenne..., de minek...

2020. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!