Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarom megbántani a...

Nem akarom megbántani a barátnőmet, mit tegyek?(Infó lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki egy évvel idősebb nálam. Én 16, ő 17. Én nem dohányzom, ő igen, erősen. Nem iszom, ő igen, nagyon sokat. Biszex, tehát a lányokat és a fiúkat is szereti. Anyám eltiltott tőle, anyám ismerősei is azt mondják, hogy ne találkozzak vele, mert rossz dolgokra képes. Én bírom a csajt nagyon de néha tényleg sok. Meg is akarom szakítani a kapcsolatot vele, meg nem is. Anyáméknak hiszek, hogy rossz a lány, de neki is van hogy hiszek, közben teljesen mást mond mint az anyámék. Szerintetek mit tegyek? Mert tényleg rosszba tud húzni és volt már majdnem rendőrségi ügyünk is.Engedjem vagy ne?

Előre is köszi a válaszokat! :) :D



2020. júl. 21. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mit engedjél?

Olyan nincs, hogy valakit behúznak a rosszba. Olyan van, hogy te úgy döntesz, hogy belemész. Ne fogd másra. Ha kedveled akkor maradj vele kapcsolatban, de ha hülyeséget csinálsz azt ne az ő nyakába varrd, hanem vállald a felelősséget a saját döntésedért.

2020. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tele van káros szokásokkal, a szexuális érdeklődése az egyetlen, amiről nem tehet (bár sokan csak menőnek gondolják, kapcsolatot nem kezdenének azonos neművel).

Ha rendőrségi ügyekbe keveredik, akkor nem csodálom, hogy aggódik az anyukád, szerintem engedd el, hidd el, ha most megbántódik sem érdemes magadra venned, pár év múlva ezen csak nevetni fogsz.

2020. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írnám, hogy rám kent egy olyan dolgot amiről nem is tudtam de valahogy megbocsájtottam neki. Így HÚZOTT BELE a sz@rjába.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. :) :D

2020. júl. 21. 14:59
 4/6 anonim válasza:
24%
Ha bi akkor szerintem egy 3-ast próbáljatok ki. Nem biztos lesz-e rá még lehetőséged. Utána meg ha csak probléma van keress egy szolidabb csajt.
2020. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a 4es válaszolónak írnám, hogy ne itt élje ki a vágyait:)
2020. júl. 21. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne halgass senkire csak a szívedre érzéseid a legfontosabbak. Remélem úgy is tudod mi a helyes mi az amit nem szeretnél ki próbálni agy meg tenni.
2020. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!