Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha hiányzik, de elég rosszban...

Ha hiányzik, de elég rosszban vagyunk butaság lenne írnom neki a névnapjára?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapja, de több, mint 2 éve nem beszélünk. Nekem nagyon hiányzik, de nem tudom hogyan venné ki magát, ha így a semmiből írnék neki annyit, hogy "Boldog névnapot!" Vitatkozva lett vége a barátságunknak, és azóta nyilván nekem is volt névnapom, szülinapom. Ő egyetlen egyszer hívott fel ez alatt a 2 év alatt, de abból nem lett kibékülés. Nem akarok újra a barátnője lenni, csak jó lenne, ha nem lennénk ennyire rosszban, mivel egyébként a barátom közeli rokona és emiatt ők sem kommunikálnak. Ti ilyen helyzetben írnátok?
2020. júl. 26. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy hagyd békén.
2020. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
1+Akadj le róla.
2020. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenbe én is belefutottam. Felesleges, nem lehet megjavítani egy ilyen széthullott barátságot. Ha írsz neki, megköszöni, de ennyi, nem lesz jobb semmi. Nincs értelme.
2020. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerdesekkel teli ***** válasza:
53%

Miert ne irhatna neki?

Egy felkoszontesbol meg nincs semmi, egy apro kedves gesztus, lehet orulne is neki, hogy gondolsz ra.

2020. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Én agyhúgykövet kapnék, ha egy olyan ember rámírna akitől egyébként köver a víz. Hagyd békén.
2020. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt lépés, de az sikertelen lett, akkor felejtős. Még egy próba lehet, hogy megérné a békülést, a helyzet normalizálását, de nem sok esélyét látom így.
2020. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiírnám egy közösségi oldalra, ahol látja, hogy minden XY-nak boldog névnapot.

Ha magára veszi, akkor célt is ért a kívánságod.

2020. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Min vitatkoztatok ennyire össze?
2020. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül mi volt,írtál neki ?
2020. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 Elég hosszú, egy apróságból csináltunk nagy veszekedés, aztán már minden hülyeséget egymás fejéhez vágtunk.

Végül nem írtam neki és szerintem jobb is ez így.

2020. júl. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!