Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan oldal, vagy...

Létezik olyan oldal, vagy applikáció ahol felnőttek kereshetnek barátokat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami abszolút nem társkereső
2020. júl. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kicsit konkretizálnád, hogy mire gondolsz, lehet itt is találnál hasonló érdeklődési körű személyeket :)
2020. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze :) azért keresek új barátokat, mert a régiek már mind megházasodtak, vagy elköltöztek, mindenki éli a saját maga kis elfoglalt életét. Beszélgetni szeretnék leginkább, leírni a napi történéseket, megosztani vkivel a jó és rossz dolgokat, valamint közös programokat szervezhetnénk a fővárosban :)
2020. júl. 28. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ne applikáción szerezz hanem élőben..:) járj közösségbe vagy programokra ismerkedj stb.:)
2020. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Tudja szösz, a legjobb barátnőm is férjhez ment, nyertem vele egy legjobb barátot :) Mind a ketten éljük az életünket, de mindent megdumálunk, és ha kell ott vagyunk egymásnak. Sok sikert azért! :)
2020. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 próbálok, de az emberek többségének már megvan a kialakult baráti társasága 30 körül. Egyébként normális barátokat találni sokkal nehezebb szerintem, mint egy pasit (nő vagyok)


#4 az én legjobb barátnőm is, de azóta már nincs túl sok ideje rám sajnos. Köszi azért :)

2020. júl. 28. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy is alakultak ki jó barátságok később, hogy eredetileg randinak indultak, de az a része valami miatt nem folytatódott, viszont emberileg szimpatikusak voltunk egymásnak, így barátkozás lett belőle.


Egy-egy barátot szerezni nem nehéz, szerintem olyan nagyobb társaságot inkább, akik összetartoznak ... én ezt tapasztalom így 31 évesen. Nagyon szétszóródtak az emberi kapcsolataim. A közösséget leginkább a munkahely jelenti most már.


Néha zavar, máskor meg azt gondolom, hogy az élet velejárója. A hobbikon keresztül lehet hasonlót, edzéssel, stb. Bár nyilván a közös érdeklődés még nem garancia, hogy emberileg is szimpatikus valaki, aki szintén szeret mondjuk falat mászni, vagy bármi. Tényleg könnyebb fiatalon.

2020. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!