Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt, akiknek nincs...

Vannak itt, akiknek nincs haverja?

Figyelt kérdés
Már 7. osztály óta nincs egy haverom se, mivel akkor váltottam sulit és visszahúzódó lettem, plusz a fiú osztálytársaim nem voltak jó gyerekek (tanárokkal se). Most mentem 12.-be, 3 fiú van az osztályban, 2-en idióták, a 3. gyerek háát...nem barátkozok vele, szoktam vele beszélgetni, de nagyképű, stb. Szóval ez így elég szar...Tudom, lehetne könyvtárban, bulin, stb. helyeken haverkodni, de erre a két helyre nem szeretek járni. 18/F
2020. júl. 30. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az én telefonom 12 éve meg se csörren egyetlen volt ismerősömtől sem

Egy évben egyszer van egy levélváltásom egy-két ismerősömmel interneten de ennyi, egyedül vagyok mint az ujjam

Sajnos a dolgot meg lehet szokni, nekem már fel sem tűnik, hogy nincsenek barátaim

Mondjuk ehhez hozzájátszik az is, hogy a volt ismerőseim mind kétszínű alattomos férgekké váltak az idők folyamán és vagy bűnözőkké váltak vagy pedig bele vannak a bűnözőkbe betegedve ez meg engem abszolút nem érdekel, én nem vagyok sem bűnöző sem maffiabeteg

A másik része az ismerettségi körömnek már családot alapitott ők elvannak a gyerekeikkel, vannak akik meg kiköltöztek külföldre azokkal meg azért nem lehet találkozni

Szóval így elváltak szépen útjaink már több mint egy évtizede de lehet, hogy jobb is mert az ember inkább legyen egyedül mintsem hogy körbevegyék olyanok akik csak a kést forgatják benne a háta mögött

2020. júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, meg lehet szokni sajnos, részben már megszoktam. Néha eszembe se jut, hogy kéne haver. Juj, ez durva...Az utolsó mondatod meg teljesen igaz. Olyan egyetlen igaz barátot, aki mindig ott van melletted, hogy kihúzzon a bajból, ott és abban segítsen ahol és amiben tud, a mai világban már nagyon nehéz találni, igen csak ritka az ilyen.
2020. júl. 30. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem soha nem voltak igaz barátaim, csak hátbaszúrtak, haverjaim meg egy pillanatra sem.

Most 23. életévemre egy játékon keresztül tettem szert igen jó haverokra, ahogy a játék kapcsán egy Facebookos csoportba bekerültem.

Szóval ami késik nem múlik.

Fura, de nekem így jött össze; engem mindenhol durván kiutáltak, mert nem voltam olyan aki elhordja a másikat a hátamögött, meg durván őszinte vagyok.

Most meg pont ezt szeretik bennem a haverjaim.

2020. júl. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
03:10 Értem. Hát igen, az őszinteség a legjobb a haverok között.
2020. júl. 30. 03:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én iszok, nekem onnét vannak, a törzshelyemről. Nem nevezném őket barátoknak, de a kérdésed haverokról szólt és annak azok.
2020. júl. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1-2 haverom van, velük is ritkán találkozom.


20F

2020. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek haverjaim, én szinte bárkivel el tudok beszélgetni ha az élet úgy hozza hogy szóváltásba keveredünk, de de olyan nincs hogy pl elmenjek v.melyik ismerősömmel csak úgy v.hova.
2020. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!